Sluchátka pro in-ear monitoring

SOUNDBRENNER Wave IEMs

Novinka In-Ear sluchátka / HN266492
Soundbrenner Wave IEMs jsou velice univerzální in-ear sluchátka, které budou vaším společníkem pro cvičení s metronomem a nezklamou vás při mixování skladeb ve studiu nebo poslechu oblíbeného playlistu.

Sluchátka jsou osazena 10 mm dynamickými měniči. Uslyšíte každý detail, od čistých výšek po bohaté basy. Ať už jste hudebník, audiofil nebo příležitostný posluchač, vychutnejte si hudbu jako nikdy předtím.

Chraňte svůj sluch a zabraňte rušivým vlivům díky přiloženým pěnovým nástavcům do uší, které blokují až 36 dB vnějšího hluku. Díky lehkému a nízkoprofilovému designu sluchátek Wave zapomenete, že je máte na uších, i po hodinách poslechu.

Sluchátka Wave se dodávají s odnímatelným prémiovým opleteným kabelem o délce 1,5 m, který se připojuje k audiofilským kolíkům se zlaceným povrchem. Tato modulární konstrukce zajišťuje dlouhou životnost zařízení.

Sluchátka se dodávají se šesti variantami nástavců do uší (silikonové a pěnové ve velikostech S, M, L) a s pouzdrem na přenášení. Perfektně padnou do každého ucha. Díky přiloženému adaptéru z jack 3,5 mm na jack 6,3 mm se bez námahy připojíte k široké škále audio zařízení.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat sluchátka.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
2 730 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Vlastnosti
  • Typ sluchátek In-Ear
  • Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
  • Impedance 22 Ohm
  • Citlivost 118 dB
Vstupy a výstupy
  • Konektor 1 .Jack TRS 3.5 mm - lomený (M)
Rozměry a hmotnost
  • Délka kabelu 1,5 m
  • Hmotnost 0,026 kg
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru