• .

  Před 17 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 20 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 6 dny koupil zákazník

 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  STEINBERG Cubase 6,5

STEINBERG Cubase 6,5

Software - Audio, multitrack | HN115726

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • ABLETON Live 9 Standard

  ABLETON Live 9 Standard

 • ABLETON Suite 9

  ABLETON Suite 9

 • ABLETON Suite 9 UP z Intro 9

  ABLETON Suite 9 UP z Intro 9

Je to o tvorbě hudby muzikálnějším způsobem, než kdy dříve. Je to o tvorbě hudby nejjednodušší a nejefektivnější cestou. Tvorba vaší hudby je to jediné, na čem záleží.

Základní vlastnosti v bodech
Umělecké hudební produkční zařízení, používané tisíci odborníky na celém světě.
Cenami ověnčený Steinberg audio engine postavený na 32-bit plovoucí čárce.
S podporou až 192kHz 5.1 surroundem, flexibilním směrováním signálu a plně automatizovanou kompenzací zpoždění signálu.
Neomezený počet audio- instrument- a MIDI stop, vynikající komponování, editace a mixáž s bezkonkurenční vícestopou editací, včetně práce s automatizací.
Komplexní sada 9 vynikajících virtuálních nástrojů s více než 1.900 presety nástrojů, včetně HALion Sonic SE, LoopMash 2 a GrooveAgent ONE – rytmer ve stylu stylu MPC.
Kompletní sada 60 vysoce kvalitních audio a 18 MIDI VST procesorů, včetně konvolučního reverbu REVerence, Pitch Correct a kytarového systému VST Amp Rack.
AudioWarp systém pro časovou kompresi a expanzi a změnu ladění v reálném čase, včetně automatické detekce tempa.
VariAudio pro editaci monofonních audio stop ve stylu MIDI.
Profesionální hudební notace a tisk partitur – VST Expression 2 pro jedinečnou správu artikulací nástrojů a řízení expresivity na úrovni jediného tónu.
MediaBay – systém správce souborů a presetů pro okamžitý přístup do položek knihovny, včetně podpory VST Sound standardu.
Multi-platformní 32-/64-bit pro Windows a Mac OS X Intel.


Obsah dokumentu
Základní vlastnosti v bodech Proč upgradovat z Cubase 5 Nové vlastnosti
Běžte do hloubky s VST Expression 2 Dělejte kravál Pracujte rychleji a chytřeji
Obsah balení Cubase pro zpěváky nebo písničkáře Cubase pro skladatele
Cubase pro Beat producenty Cubase pro producenty elektronické hudby Cubase pro kapely
Systémové požadavky Mac OS X Systémové požadavky Windows Srovnávací tabulky Cubase 6 a Cubase Artist 6

Hlavní důvody, proč upgradovat z Cubase 5
Luxusní editace bicích: dokonalý rytmus, cit a život živě zaznamenaných stop bicích, včetně detekce tempa, audio kvantizace a funkce nahrazení bicích.
Vykouzlete perfektní take: nový koncept vrstev stop umožňuje bleskurychlou vícevrstvou kompozici.
Intuitivní vícestopá editace: Track Edit Group dohromady sváže související události přes více stop.
Maximální výraz not: vlastnost VST Expression 2 pro tvorbu a editaci vícero hodnot kontrolérů na úrovni každé jedné noty.
Ať je to dynamické: poslech změn dynamiky v reálném čase v Key- (nové linky Articualtion/Dynamics) a Score editorech.
VST Expression 2 na zavolání: automatický přenos nastavení jednotlivých zvuků nástroje.
Šílené zvuky vaší kytary, díky VST Amp Reck, virtuálnímu kytarovému řešení.
Okuste dimenzi zvuku: nový virtuální nástroj HALion Sonic SE nabízí více než 900 zvuků, které lze okamžitě použít.
Přepracovaný LoopMash: LoopMash 2 nabízí ještě víc super způsobů pro remix smyček a tvorbu spousty nových variant vaší hudby.
HALion Symphonic Orchestra VST Sound Instruments Set pro HALion Sonic SE obsahuje exkluzivní update zdarma, pro stávající majitele HSO nebo online upgrade zkušební verze pro všechny.
Prudce elegantní pastva pro oči: výrazně přepracované uživatelské prostředí je ještě dostupnější.
Podpora X64 pro Mac poskytuje více stop a větší zvukové knihovny.
Získejte mřížku pro MIDI události, data a plug-iny s novým Inspector v Key editoru, nové nástroje pro změnu měřítka kontrolérů a automatizačních dat a rozšířený Quick Control.
Součástí jsou podrobné video tutoriály s více než dvěma hodinami detailních instrukcí v HD kvalitě.
A ještě je toho víc: kompatibilita mezi Cubase 6 odvozenými verzemi, podpora 192 kHz, naprosto nové algoritmy pro časovou kompresi a expanzi, nová verze VST 3 obsažených plug-inů a mnohem, mnohem víc.

Nové vlastnosti


Editujte rychleji a méně klikejteLuxusní editace bicích*
Ve spolupráci s profesionály ze záznamu a špičkovými studiovými bubeníky byla pro Cubase 6 vyvinuta nová detekce tempa, kvantizace audia a funkce pro nahrazení bicích, pro perfektní časování a pocit z živě nahrané stopy bicích.

Kvantizace audio dat ve více stopách*
V Cubase 6 může být zvukový materiál audio stop kvantizován stejně jako jakýkoliv MIDI materiál. To nabízí řadu možností správně nasadit časování a změnit groove živě nahraných bicích. Změna vztahu fází mezi stopami, střihy ve všech stopách, to vše je stále ve skupině lze upravovat společně. Cubase automaticky vytváří crossfade mezi střihy pro jemný přechod mezi regiony, což usnadňuje kvantizaci. Pár kliků a všechny stopy bicích jsou sloučeny s kopákem, snairem a nebo jakýmkoliv zvukovým zdrojem. Pomocí Slice Rules můžete rozhodnout, který zvukový zdroj má prioritu.

Pokročilá detekce tempa*
Cubase 6 obsahuje nový algoritmus pro detekci tempa, který dokáže polo-automaticky ovlivňovat tempo libovolného rytmického zvukového materiálu. To usnadňuje ovlivňování temp bicích, které nejsou nahrány v metronomu. Výsledná tempo mapa může být použita pro rychlé získání dynamicky citlivých a přirozených variací tempa. Nezáleží na tom, jestli máte tempo v rukách, Cubase 6 detekuje tempo a ovlivní příslušnou stopu tak, aby hrála přesně v beatu, podle vaší potřeby.

Přímé nahrazení bicích*
Potřebuje kopák extra sílu? Snaire se neprosadí v mixu? S novou funkcí Hitpoint-to-MIDI je velmi snadné nahradit, zdvojit nebo obohatit živou nahrávku bicích. Jakmile jsou detekovány jednotlivé transienty, stačí jednoduchým kliknutím na tlačítko Create MIDI Notes vytvořit MIDI stopu, která obsahuje MIDI noty pro každý jeden úder bicích. Odsud už je to na vás, jaký sampler nebo syntezátor chcete použít pro přehrávání not. Dobrou volbou může být Groove Agent ONE sampler, který je přímo součástí Cubase 6 a obsahuje výběr akustických-, hip-hop- a dance bicích sad.Vykouzlit perfektní take nebylo nikdy snazší
Postavení perfektní takeu nebylo nikdy snazší. Cubase 6 přichází s novým konceptem Lane Tracks pro bleskurychlé přepracování vícenásobného takeu (vrstev). Jednoduše zvolte nejlepší část takeu pomocí jediného kliknutí. To je nejrychlejší cesta k dokonalosti.

Jestliže nahrajete několik takeů (vrstev) v režimu Cycle, Cubase okamžitě vytvoří Lane Track pro každý take. Odsud už je jen krůček k dokonalosti. Jednoduše vyberte nejlepší části jednotlivých takeů a Cubase automaticky vytvoří hlavní take, který se bude skládat z jednotlivých částí. Pro snazší skládání také nabízí každá stopa Lane vlastní Solo tlačítko a možnosti plnohodnotné editace.

Slučte, co k sobě patří*
Jednoduché a účinné – nový nástroj Track Edit Group definuje nový způsob práce s vícestopou nahrávkou. Šetří čas. Nová funkce umožňuje vícestopou editaci pomocí jednoho kliknutí. Nezáleží na tom, jestli je to kytara, basa nebo ambientní nahrávka, profesionálně znějící mix se spoustou signálů získá ten nejlepší výsledek. Pokud nahráváte například kytaru, je běžné nahrávat z několika různých zesilovačů nebo typů mikrofonů do samostatných stop. Díky aktivaci Track Edit Group jsou tyto stopy sloučeny a mohou být editovány společně. Tato nová vlastnost výrazně šetří čas trávený ve studiu.Běžte do hloubky s VST Expression 2*Maximální expresivita tónů
Steinberg povznáší VST na další úroveň. Expresivita jednotlivých tónů nabízí revoluční přístup při tvorbě a editaci vícečetných hodnot kontrolérů v jediném grafickém rozhraní, přímo u jednotlivých not, ke kterým patří. Tato vlastnost je neocenitelná při náročnějších orchestracích, stejně jako moderní elektronické hudbě. Expresivita not znovu objevuje skladatelovo kompoziční workflow.

Společné uvolnění Cubase 6 a VST 3.5, přináší Steinberg kompletně novou úroveň editace MIDI. Note Expression je nový inteligentní způsob přiřazení, tvorby a editace vícenásobných hodnot kontrolérů přímo pro každou jednu notu – vše v jenom přehledném grafickém rozhraní. Toto je perfektní volba pro orchestrální aranžmá a tvorbu jedinečných zvukových efektů. Note Expression umožňuje v Key Editoru ovládat hodnoty kreslením přímo pro jednu samostatnou notu. Protože každá jedna nota obsahuje svá vlastní data kontrolérů, dokonce i v případě polyfonně znějících not, může být perfektně kontrolovaná dynamika a to naprosto nezávisle na dalších notách. Tento způsob mohou skladatelé využít pro řadu informací a dat, jako je hlasitost nebo Pitch Bend současně. Nejlepší ze všeho je, že posouvání nebo kopírování not obsahuje také tato vložená data. Každá jedna nota nebo kontrolér jsou vnímány jako jedna jednotka. Díky tomu lze rychleji a snáz pracovat s artikulací. Zapomeňte na klasické limitace MIDI a otevřete se novým kreativním možnostem. Představte si akord, který obsahuje různé průběhy filterů, hlasitostní křivky nebo expresivitu dynamiky pro každou jednu notu!Note Expression je také integrováno ve VariAudio. To je nové rozšíření MIDI konverze, která generuje křivky mikro-ladění přímo pro jednotlivé události not v Key Editoru.

Ale je toho ještě víc. Obsažený virtuální nástroj HALion Sonic SE, stejně jako HALion Symphonic Orchestra VST Sound Instrument Set jsou prvními svého druhu, které plně podporují technologii VST 3.5. Od vysoce realistických zvuků nástrojů až po neočekávatelné zvukové sféry, VST 3.5 a Note Expression umožňuje kompletně novou tvorbu, kompozici a zvukový design.

A ještě to nekončí. Použitím VariAudio spolu s Note Expression nabízí živější MIDI záznam. S vlastností Extract MIDI uvnitř Sample Editoru můžete vytvářet obrázky ladění a hlasitostních křivek monofonního zvukového záznamu a vkládat tyto informace přímo k MIDI notám!

Ať to má dynamiku
Sada VST Expression byla rozšířena a nyní se honosí nastavením dynamiky v Key editoru, stejně jako ve Score Editoru. Od pianissimo po crescendo a fortissimo – všechny dynamiky ze Score Editoru jsou k dispozici v Articulation/Dynamics Lane Key Editoru. Jestliže použijete nástroje kompatibilní s VST 3.5, dostanete okamžitou akustickou odezvu z partu, který obsahuje dynamiku. Vlastnost Dynamics Mapping navíc umožňuje velmi jemné změny pro až tři ovladače dynamiky, včetně Velocity, Volume a volně přiřaditelného MIDI kontroléru.


Vyžádejte si VST Expression
Nástroje kompatibilní s VST 3.5, jako je HALion Sonic SE, stejně jako HALion Sonic a HALion Symphonic Orchestra VST Sound Instrument Set může automaticky přenášet nastavení artikulace každého samostatného zvuku nástroje do VST Expression Mapy. Tato skvělá funkce zásadním způsobem urychluje nastavení VST Expression.

Více informací o VST 3.5 v samostatném článku zde.

Dělejte kravál

Kytarový rej
VST Amp Rack je nové řešení pro zvuky virtuálních kytar. Představuje sedm legendárních modelů zesilovačů, šestnáct stomp boxů, šest klasických speaker kabinetů a dva druhy studiových mikrofonů. Ať už je to jazz, rock nebo metal, tato ucelená kolekce je připravená naplnit kytarové nahrávky drivem, sílou a jasností.

Ochutnejte dimenzi zvuku
Virtuální nástroj HALion Sonic SE nabízí více než 900 zvuků a nástrojů, které je možné okamžitě použít. Ty budou inspirovat vaší tvůrčí práci. Intuitivní ovládání, možnost okamžité hry, podpora VST 3.5, to vše dělá nový virtuální nástroj perfektní volbou pro produktivní skladatele nebo hráče.

Přepracovaný LoopMash
Vyvinutější LoopMash 2 nabízí ještě více super způsobů jak remixovat smyčky a vytvářet zvuky s novými variantami vaší hudby. A zároveň vám nabízí plnou kontrolu nad kompletním procesem. K dispozici je více než 20 nových efektů, jako je scratch, stutter a tape stop, které lze kontrolovat pomocí MIDI.


HALion Symphonic Orchestra VST Sound Instrument Set jako free update nebo trial*
Cubase 6 obsahuje 90 denní plně funkční zkušební verzi HALion Symphonic Orchestra VST Sound Instruments Set – oživenou verzi této skvělé knihovny pro HALion Sonic SE. Stávající uživatelé HSO dostanou okamžitě k dispozici bezplatnou aktualizaci.

Pracujte rychleji a chytřeji

Pastva pro oči
Cubase 6 nabízí výrazně přepracované grafické prostředí a uživatelské rozhraní, které nejen že dobře vypadá, ale nabízí také lepší dostupnost mnoha funkcím. Optimalizace barev a kontrastu minimalizuje námahu na oči a únavu. Nesmíme zapomenout na revidovaný Inspector.

X64 podpora pro Mac
Cubase 64bit verze je nyní podporována i v Mac OS X 10.6 64bit, takže je možné adresovat více paměti, což zase umožňuje větší počet stop, plug-inů a snadno vám umožní využít všechny kompatibilní zvukové knihovny, které jsou dnes na trhu.

Získejte mřížku
Key Editor se svým novým Inspectorem poskytuje snadný přístup ke stěžejním parametrům a to mnohem rychleji, než kdy dříve. Nové škálovací nástroje pro kontroléry a automatizační data nabízí vysoce intuitivní a společnou editaci řady událostí s efektivním pocitem a vzhledem. Rozšířeny byly také Quick Controls, včetně možnosti MIDI Learn režimu a přímého přiřazení parametrů VST3 plug-inů jednoduchým kliknutím pravým tlačítkem myši.

Video tutoriály do hloubky
Cubase 6 obsahuje více než dvě hodiny podrobných video tutoriálů v nejlepší HD kvalitě. S těmito informacemi po ruce můžete jednoduše zjistit, jak z vašeho systému dostat co nejvíce.


A je toho víc
Jako vždy jsou tady také malé detaily jako je třeba kompatibilita mezi všemi deriváty Cubase 6, nové algoritmy pro časovou kompresi a expanzi, nové VST 3 verze obsažených plug-inů a mnohem, mnohem více!

Obsah balení:
Cubase 6
Cubase 6 instalační DVD-9
Cubase Video Tutoriál DVD-5
Cubase 6/Cubase Artist 6 tištěný Quick Start Guide (80 stran pro každý, firmou Steinberg přímo podporovaný jazyk)
Steinberg USB e-Licenser a Cubase 6 aktivační kód
Obsažené zkušební verze a aktivační kódy zkušebních verzí
HALion Sonic (DVD-9 + DVD-5)
The Grand SE 3 (DVD-9)
HALion Symphonic Orcehstra VST Sound Set (DVD-9)

Cubase je pro muzikanty a producenty
Cubase pomáhá jak muzikantům tak producentům v každém kroku procesu hudební tvorby. Od první myšlenky, přes aranžmá, až po finální mix. Cubase v těchto procesech nabízí různé nástroje, které využijete pro svou potřebu. A toto je důvod, proč může být Cubase použita pro všechny hudební styly a oblasti. Zaznamenávejte, buďte rockovým kytaristou, dance DJem, hip-hop producentem, písničkářem a nebo filmovým skladatelem, uživatelé Cubase jsou nejúspěšnější profesionálové z celého světa.

Zpěvák nebo písničkář
Cubase 6 je ideálním nástrojem pro zpěváky a písničkáře, kteří zaznamenávají zpěv, připravují playbacky a tvoří celé songy. HALion Sonic SE VST Amp Rack jsou dva prvotřídní nástroje Cubase 6, pomocí kterých můžete do vaší hudby přidat speciální zvuky a vytvořit novou atmosféru. VST Amp Rack je nové řešení virtuální kytary, obsahující sedm modelů legendárních zesilovačů, šestnáct vintage stomp boxů, šest klasických speaker kabinetů a dva typyp mikrofonů studiové kvality. HALion Sonic SE je virtuální nástroj, poskytující více než 900 zvuků k okamžitému použití a nástroje, které vás budou inspirovat k další tvůrčí práci. Podpora VST 3.5 a intuitivní vzhled – to dělá tyto nástroje skvělou volbou pro produktivní písničkáře.

Cubase 6 nabízí množství virtuálních nástrojů a zvuků, které vám umožňují vytvořit profesionálně znějící nahrávku, která může být použita jako vaše cvičení a nebo celé demo. Pro editaci zpěvu je k dispozici řada plug-in efektů jako jsou vysoce kvalitní ekvalizéry, reverby a profesionální DeEsser pro redukci sykavek. Přímo se signálem může být zaznamenán jakýkoliv VST plug-in efekt a nebo jej lze použít pro monitoring – ideální pro ty, kteří neradí zpívají se "suchým" zvukem během záznamu. A s řadou režimů záznamu, může každý vytvořit perfektní záznam kdykoliv. Pokud jsou aktivované vrstvy (Lines), zobrazuje se každý take jako událost v samostatné vrstvě stopy. To umožňuje snadné kopírování a vkládání různých takeů.

Skladatel
S Cubase získávají skladatelé kompletní notační software pro tvorbu profesionálních partitur. Přehrávané MIDI noty jsou díky Score editoru okamžitě převáděny do hudební notace, kde mohou být následně editovány a používat lze více než 100 profesionálních notačních symbolů. Na druhou stranu, všechny hratelné instrukce ze Score Editoru jsou konvertovány přímo do MIDI parametrů, které mohou spouštět jakýkoliv VST nástroj a nebo externí tónový generátor v reálném čase.

Speciálně pro skladatele je zde VST Expression 2. To je inovativní řešení pro práci s různými artikulacemi nástrojů. VST Expression nabízí intuitivní a rychlou editaci artikulace přímo v Key a Score editorech. Ale to není vše. Ale to není vše. Pomocí Cubase 6 Note Expression lze revolučním způsobem vytvářet a editovat vícenásobné hodnoty a křivky kontrolérů v jediném grafickém prostředí. Přímo u noty, které se změny parametrů týkají.

Díky integrovanému workstation HALion Sonice SE máte na dosah stovky zvuků, včetně sady orchestrálních zvuků použitelných v různých hudebních stylech – perfektní doplněk k novým funkcím VST Expression. Navíc k tomu všemu dostanete ještě plně funkční 90 denní zkušební verzi HALion Symphonic Orchestra 16-bit Special Edition, skvělé řešení virtuálního symfonického orchestru od firmy Steinberg.

Cubase 6 je také perfektním řešením pro filmové skladatele. Video soubory ve formátu QuickTime mohou být zobrazovány v uživatelsky přizpůsobitelném okně uvnitř Cubase, a nebo mohou být přehrávány na externím monitoru s použitím příslušného video hardwaru (včetně HD formátu). Ve video stopě jsou zobrazovány jednotlivé video snímky, což nabízí kompletní a snadno kompozici v synchronu s každým snímkem. K dispozici jsou také základní funkce jako Edit, Cut a Paste.

Beat producent
Cubase 6 obsahuje tunu nástrojů pro kreativní beat producenty. LoopMash 2 umožňuje kreativní práci se smyčkami a tvorbu naprosto nových variací groovů dostupného zvukového materiálu. Groove Agent ONE je rytmer kombinující výkonný bicí sampling s možnostmi designu zvuku. Groove Agent ONE vám umožňuje importovat smyčky a MPC sady a navíc obsahuje sady akustických a elektronických sad bicích. S použitím krokového sekvenceru Beat Designer můžete rychle a intuitivně programovat jednotlivé patterny bicích. Obsaženy jsou řady beatů různých hudebních stylů. Beat Designer je perfektním doplňkem ke Groove Agent ONE, ale může být také použit s jakýmkoliv jiným bicím samplerem.


Steinberg MediaBay vám umožní komfortní správu, kategorizaci a poslech všech vašich vzorků bicích, presetů a smyček, což umožňuje rychlé vyhledání toho pravého zvukového souboru. Použitím nástroje AudioWarp můžete naimportované smyčky přizpůsobit tempu songu. Perfektní pro remix jiných projektů.

Dodávané efekty poskytují vše co potřebujete pro vytvoření silných, pevných a hlasitých beatů. K dispozici jsou vysoce kvalitní ekvalizéry, kompresory, limitéry, zkreslovací efekty a mnohé další. Nezapomínejme na kompletní podporu side-chain.

Producent elektronické hudby
Producenti všech druhů elektronické hudby v Cubase 6 naleznou arzenál skvělých virtuálních syntezátorů a řadu efektů.

Prologue, Spector a Mystic jsou základními a nebo renovovanými technologiemi tůzných syntéz od VirSyn a nabízejí perfektní volbu pro libovolný typ syntezátorového zvuku. Umožňují cokoliv od low endového a impresivního lead zvuku, až po sférické pady a atmosféry. Kromě stovek zvukových presetů je zde řada dalších způsobů jak modulovat, filtrovat a nebo editovat váš zvuk. Všechny tyto, včetně polyfonního pad syntezátoru Embracer, syntezátoru Monologue a výkonného VSTi workstationu HALion Sonic SE, rozšiřují zvukové spektrum Cubase 6. HALion Sonic SE je optimalizován pro použití v nástrojové stopě nebo i pro multitimbrální použití ve VST Instrument Racku. Funkce Quick Controls a MIDI Learn vám umožňují živě zaznamenávat změny filtru stejně jako změny jakéhokoliv parametru zvuku a to i pomocí libovolného externího MIDI ovladače.

LoopMash 2 je skutečný inspirativní nástroj, který vám umožní tvořit různé variace groovů a smyček, ale nabízí také skvělou zábavu pro hru se smyčkami.


V případě, že chcete pracovat ještě s dalšími zvuky, jednoduše použijte stovky softwarových nástrojů, které jsou perfektně integrovány do Cubase pomocí VST prostředí. Preferujete práci s hardwarovými syntezátory a samplery? To není žádný problém – externí zvukové moduly mohou být jednoduše připojeny ke Cubase a použity tak snadno jako plug-iny.

V Cubase je více než 60 zvukových efektů pro zvukový design a mix: reverby, zpožďovače, modulační efekty, dynamické procesory a mnohé další. A tím to nekončí! Cubase 6 obsahuje navíc ještě 18 MIDI efektů, jako je například Arpache arpeggiator.

Řada sekvencerů vám předepisuje, jakým způsobem máte věci dělat. Oproti tomu vám Cubase 6 umožňuje například volbu mezi prací na bázi timeline a nebo lze využít funkci Arranger. Tak lze definovat různé segmenty songu jako jednotlivých částí Arranger a přehrávat je v různém pořadí – ideální řešení pro živé performance.

Kapela
Ať už jste v místnosti a nebo nahrávacím studiu, záznam kapely je Cubase 6 tak snadné, jak jen to jde. Pokročilý hudební produkční systém od firmy Steinberg nabízí vynikající kvalitu díky svému audio enginu, stejně jako flexibilitu, záznam a editační funkce. Díky neomezenému počtu audio stop, záleží jen na vašich možnostech a potřebách pro záznam. Aranžujte a míchejte nejjednodušším způsobem, jaký je v počítačovém světě možný.

Ve spolupráci s profesionály a nejlepšími studiovými bubeníky, obsahuje Cubase 6 tranzient a tempo detekci, kvantizaci zvuku a funkce pro nahrazení bicích, pro perfektní časování a pocit ze záznamu od živého bubeníka.

Tvorba perfektního takeu nebyla nikdy snazší. Cubase 6 přichází s novým konceptem Lane Track pro snadné slučování vícenásobných takeů. Jednoduše zvolte tu nejlepší část takeu pomocí jednoho kliknutí.


Různé režimy záznamu a skvělé nástroje vám umožňují spravovat vícenásobné takey a vyhledávat perfektní záznam během okamžiku. Díky integrované funkci pre-recod zvuku nikdy nepropásnete jediný take (speciálně ty skvělé), i když zapomeňte aktivovat funkci záznamu. A co víc, Cubase přichází s Pitch Correct a VariAudio, dvěma výkonnými nástroji pro ladění a korekci intonace. Editovat vokální linky můžete během záznamu a nebo i potom.

Jednoduché a efektivní – nová stopa Track Edit Group nastavuje nový způsob práce se záznamem do multitracku. Jakmile je aktivní, umožňuje editovat více stop současně. Tato nová funkce šetří čas strávený ve studiu úmornou editací.

Díky virtuálnímu Control Room je záznam do Cubase tak přímočarý jako použití drahých studiových konzolí. Cubase 6 Control Room je jedinečným a výkonným záznamovým a monitorovacím zařízením, obsahujícím čtyři studiové sběrnice pro individuální submixy, talkback funkce, separátní sběrnici pro metronom, čtyři monitorovací nastavení a mnohem mnohem více. Použitím funkcí Control Room můžete nastavit sluchátkový mix pro muzikanty a zpěváky, přepínat mezi jednotlivými monitory a připojit až šest externích zvukových zdrojů jako jsou tape, CD a DVD.

Minimální systémové požadavky

Mac OS X
Mac OS X Version 10.6
Intel dual core CPU
2 GB RAM
Rozlišení displaye 1280 x 800
CoreAudio kompatibilní zvuková karta
8 GB volného místa na pevném disku
DVD-ROM dual-layer mechanika
USB port pro USB-eLicenser
Připojení k internetu pro aktivaci licence

Windows
Windows 7
Intel nebo AMD dual core CPU
2 GB RAM
Rozlišení displaye 1280 x 800
Windows kompatibilní zvukovou kartu (ASIO kompatibilní zvuková karta je doporučena pro nízkou latenci)
8 GB volného místa na pevném disku
DVD-ROM dual-layer mechanika
USB port pro USB-eLicenser
Připojení k internetu pro aktivaci licence

* Uvedené funkce jsou exkluzivně v Cubase 6.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress
Čekejte prosím