Reverb

STRYMON Big Sky

(4) Kytarový efekt / HN170319
Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.

Big Sky je zvukově i funkčně velmi vytříbený reverb, který ocení především náročnější hráči. Na výběr je z dvanácti druhů dozvuků, mezi nimiž nechybí velmi realisticky zpracovaný Hall, Room, Plate nebo pružinový reverb. Další presety se hodí pro vytváření zvukových textur nebo netradičních efektů a uplatnění najdou například v sound designu.

Ovládání efektu je uživatelsky velmi přívětivé. Z předního panelu lze ovládat parametry jako Decay, Pre-Delay, poměr efektu k čistému signálu, tónovou clonu, modulaci a výběr jednotlivých efektů. Ovladačům Param 1 a 2 lze přiřadit vlastní funkce u každého presetu. K aktivaci presetů slouží tři nožní přepínače, pomocí nichž lze rovněž procházet banky a aktivovat funkci Infinite sustain/Freeze pro nekonečný dozvuk a tvorbu zvukových ploch.

Uložit lze až 300 presetů s vlastním nastavením funkcí ovladačů Param 1 a 2 i nožních přepínačů. Samozřejmostí je možnost připojení expression pedálu a ovládání pomocí MIDI.

Efekt funguje v režimu True Bypass a analogový signál z nástroje není při průchodu efektem nijak ovlivňován. Vše se děje „okolo“ díky výkonnému DSP. Pokud se chcete zapojit přímo do PA nebo mixu, přidali ve Strymonu také simulaci kabinetu.

Strymon Big Sky je Rolls Roycem mezi Reverby a univerzálním řešením, které obstojí při živém hraní, ve studiu i v kreativní fázi vaší tvorby.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
11 690 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ovládání Type, Value, Decay, Pre-Delay, Mix, Tone, Param 1, Param 2, Mod
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Reverb
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2x Stereo, 1x Expression, 1x Midi In
  • Výstupy 2x Stereo, 1x Midi Out
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 130 x 171 x 48 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru