Reverb

STRYMON Blue Sky Midnight Edition (rozbalené)

Rozbalené Kytarový efekt / HN245826
Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.

Blue Sky Midnight Edition je limitovaná edice špičkového reverb efektu se šasi ponořeným do barev noci. Zvukově nicméně nabízí pestrobarevnou škálu podmanivých zasněných tónů a zvukových ploch pro milovníky příběhů s dlouhým koncem. Vynikající zvuk a skvělý poměr odstupu signálu od šumu předurčuje tento efekt nejen pro živé hraní, ale také pro použití ve studiu.

Srdcem efektu je výkonné SHARC DSP, které se však zaměřuje na jedinou věc – vytvoření nádherného dozvuku. Analogový signál z nástroje navíc není při průchodu efektem nijak ovlivňován a digitalizován. Vše se děje „okolo“.

Blue Sky nabízí na výběr mezi Plate, Room a pružinovým reverbem, přičemž každý z nich lze používat v normálním režimu, s modulací nebo efektem shimmer. Pomocí potenciometrů můžete ovládat délku doznívání, poměr efektu k čistému signálu, Pre-Delay (rychlost nástupu odezvy) i míru vyšších a nižších frekvencí v dozvuku. K uložení a rychlému vyvolání oblíbeného zvuku slouží přepínač Favorite.

Pokud sháníte kvalitní Reverb v kompaktním balení, který lze použít za všech okolností a vždy odvede svou práci na sto procent, neváhejte a přijďte si Blue Sky od Strymonu vyzkoušet.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Funkce
  • Ovládání Decay, Mix, Low Damp, High Damp, Pre-Delay, Mode, Type, Favorite
  • True Bypass Ano
  • Provoz na baterie Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Reverb
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2x Stereo
  • Výstupy 2x Stereo
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru