Ostatní pedálové efekty

STRYMON Deco V2

Kytarový efekt / HN244933
Kytarové efekty Strymon s označením V2 představují nové vylepšené verze oblíbených pedálových efektů (Strymon Blue Sky, Flint, El Capistan, Deco, DIG a Lex). Všechny efekty Strymon V2 nabízí kompatibilitu s MIDI a ovládání přes MIDI včetně MIDI clock synchronizace a přístupu k 300 presetům přes MIDI, USB-C pro MIDI-over-USB a firmwarové updaty, TRS full stereo vstupy s mono/stereo přepínačem vstupu, nový Strymon Class A JFET preamp a rovněž nový výkonný 520MHz ARM procesor.

Strymon Deco V2 přináší moderním kytaristům možnost procesovat svůj zvuk podobně jako v dobách, kdy se natáčelo do pásu a kreativní zvukoví inženýři přicházeli s neotřelými páskovými efekty. Sekce Tape Saturation na levé straně zajistí zvuku vše od jemného nasycení až po typické páskové zkreslení s kompresí. Jde tak vlastně o velmi transparentní overdrive s možností volby mezi odezvou dvoustopých kotoučových páskových zařízení a high-end kazetových páskových rekordérů.

Pravá strana je určena páskovým doubletracking efektům. Pomocí ovladače Lag Time nastavíte rychlost páskového zpoždění (tape echo, slapback, tape chorus, tape flange). Ovladač Wobble slouží k přidání variací a vnáší do signálu jistou nevyzpytatelnost, která byla pro páskové magnetofony typická. Zvuk lze dále upravovat pomocí přepínače Type, který nabízí různé typy vzájemného fázování virtuálních pásků. Sekundárními funkcemi ovladačů získáte přístup k dalším funkcím (Auto-Flange, Wide Stereo, Doubletracker Boost/Cut, Low Trim Live Edit).

Vstup pro expression pedál umožňuje připojení externího TRS expression pedálu, přepínačů MiniSwitch/MultiSwitch Plus nebo TRS MIDI propojení. Veškerá elektronika je zasazena v odolném a zároveň lehkém hliníkovém šasi. Strymon Deco V2 nabízí volbu mezi true bypass a buffered bypass zapojením. K napájení použijte přibalený 9V adaptér.

Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
10 690 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 2x FS, Saturation, Volume, Tone, Blend, Lag Time, Wobble, Voice switch, Type switch, Mono/Stereo Input switch
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Tape Saturator
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono/Stereo, 1x Expression/MIDI, 1x USB-C
  • Výstupy 2x Mono (L Mono/Stereo)
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 114 x 102 x 44 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru