Delay

STRYMON El Capistan V2

Kytarový efekt / HN244935
Kytarové efekty Strymon s označením V2 představují nové vylepšené verze oblíbených pedálových efektů (Strymon Blue Sky, Flint, El Capistan, Deco, DIG a Lex). Všechny efekty Strymon V2 nabízí kompatibilitu s MIDI a ovládání přes MIDI včetně MIDI clock synchronizace a přístupu k 300 presetům přes MIDI, USB-C pro MIDI-over-USB a firmwarové updaty, TRS full stereo vstupy s mono/stereo přepínačem vstupu, nový Strymon Class A JFET preamp a rovněž nový výkonný 520MHz ARM procesor.

El Capistan V2 věrně napodobuje typický zvuk páskového echa s veškerou jeho vřelostí, saturací a přirozenou kompresí. A pokud chcete, můžete si nastavit i veškeré jeho neduhy spojené s používáním a opotřebením. Věrnou simulaci vedle výkonného digitálního procesoru zaručuje pečlivě vyvinutá technologie dTape.

Pedálový efekt nabízí tři typy páskových ech - každé se třemi režimy a širokými možnostmi nastavení (zvuku, kvality pásky, kondice celkového zařízení). Pomocí ovladačů lze nastavit jak charakter echa (delay time, počet opakování, mix dry/wet signálu), tak i vliv pohyblivých mechanických částí na zvuk (Wow & Flutter) a stáří pásky (Tape Age a sekundární funkce Tape Crinkle a Tape Bias). Novinkou je pružinový reverb, kterým dodáte zvuku další rozměr.

Vstup pro expression pedál umožňuje připojení externího TRS expression pedálu, přepínačů MiniSwitch/MultiSwitch Plus nebo TRS MIDI propojení. Veškerá elektronika je zasazena v odolném a zároveň lehkém hliníkovém šasi. Strymon El Capistan V2 nabízí volbu mezi true bypass a buffered bypass zapojením. K napájení použijte přibalený 9V adaptér.

Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
10 790 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 2x FS, Time, Wow & Flutter, Tape Age, Repeats, Mix, Spring, Tape Head switch, Mode switch, Mono/Stereo Input switch
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Echo
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono/Stereo, 1x Expression/MIDI, 1x USB-C
  • Výstupy 2x Mono (L Mono/Stereo)
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 114 x 102 x 44 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru