Logo
Distortion / Overdrive

STRYMON Riverside

(1) Kytarový efekt / HN170316
Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.

Strymon Riverside využívá hybridní design kombinující analogový JFET a DSP ve vysoké kvalitě 24-bit/96 kHz - zvuk si tak vždy zachovává přirozený charakter a dynamiku ať už je zkreslení jemné nebo extrémní.

Ovladače Drive a Level slouží k regulaci intenzity zkreslení a výstupní hlasitosti. Switchem Gain lze volit mezi dvěma režimy pedálu - Low se strukturou gainu od nízkého po medium gain, kdy ve spojení s na max nakrouceným ovladačem Drive vytáhnete z krabičky zvuk řádně vytaveného vintage aparátu, a High kde relativně čistší zvuk přechází až v saturované zkreslení/distortion. Přepínač Push nabízí frekvenčně neutrální odezvu v poloze Norm nebo zvýraznění středů v pozici Mid. Charakter tónu tradičně vyladíte pomocí třípásmového ekvalizéru a přepínače Presence.

Vaše oblíbené nastavení jednoduše uložíte a rychle vyvoláte sešlápnutím switche Favorite. Konektorem Boost lze připojit k pedálovému efektu externí switch (není součástí balení) a zesílit signál až o 6 dB (zesílení nastavíte díky sekundární funkci Boost Level ovladače Level). Přes EXP konektor můžete připojit váš expression pedál a ovládat libovolný parametr, v režimu Volume Mode lze přes EXP konektor ovládat i hlasitost. Nežádoucí šum odfiltrujete díky sekundární (Noise Reduction) funkci ovladače Drive.

Veškerá elektronika je usazena v bytelném šasi z anodizovaného hliníku. Krabička může být zapojena jako true bypass nebo analog buffered bypass. K napájení použijte přibalený 9V adaptér.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Na objednávku
8 090 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Drive, Level, Bass, Mid, Treble, Gain Switch, Push Switch
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Overdrive
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x Expression, 1x Boost
  • Výstupy 1x Mono
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 114 x 102 x 44 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky