Chorus / Flanger / Phaser

STRYMON Zelzah

Kytarový efekt / HN235191
Pedálový efekt Strymon Zelzah nabízí v jednom šasi dva nezávislé phaser efekty se čtyřmi a šesti filtry, které vám nabídnou prvotřídní zvuky vintage phaser efektů a široké možnosti jejich úprav/modulace. 4-stage phaser se pohybuje na škále klasických zvuků phaser efektu po vibrato efekt a modulace pohybující se až v teritoriu harmonického tremola. 6-stage phaser kromě phaser efektu přihazuje navrch efekty flanger, chorus a vše mezitím. Obě strany/phasery lze používat samostatně i simultánně a vytvářet tak kombinací různých efektů zcela nové působivé modulační zvuky a zvukové plochy.

Ovladače Speed a Depth určující rychlost a intenzitu efektové modulace doplňují Mix (poměr dry/wet signálu), Voice (phaser, flanger, chorus voicing) a dva třípolohové přepínače (Sweep určuje tvar modulační křivky/LFO, Resonance posílá do vstupu zpátky zpětnou vazbu z výstupu – režimy Off, Mild a Strong).

Strymon Zelzah nabízí mono/stereo vstup a stereo výstupy s možností sériového zapojení (6-stage phaser před 4-stage phaserem), paralelního zapojení a split modu, kdy se signál z phaserů rozdělí do levého a pravého výstupu. K efektu dále můžete připojit expression pedál a přiřadit k heel a toe pozicím libovolné množství parametrů/funkcí a přes USB-C nebo EXP/MIDI ovládat jednotlivé funkce pedálu z MIDI kontroleru či vašeho DAW.

Veškerá elektronika je zasazena v odolném šasi z anodizovaného hliníku. Krabička nabízí volitelné buffered bypass nebo true bypass zapojení. K napájení efektu slouží přibalený 9V adaptér.

Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Na objednávku
9 090 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 2x Speed, 2x Depth, Mix, Voice, Sweep switch, Resonance switch
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Phaser
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono/Stereo
  • Výstupy 2x Mono (L Mono, Stereo)
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 114 x 102 x 44 mm
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru