Logo
Delay

SUHR Discovery (rozbalené)

Rozbalené Kytarový efekt / HN263788
Zboží bylo vybaleno z obalu, jinak je zcela nové, nepoužité.

Pedálový efekt Suhr Discovery nabízí spojení vřelého bohatého zvuku analogových BBD delay krabiček/zařízení (MN3005 Bucket Brigade čipy) s naprosto současnými ovládacími prvky.

Delay time pedálu v rozsahu od 40 ms po 1100 ms lze pomocí tlačítek up/down a division rozšířit až na 17 ms – 2000 ms. Inteligentní funkce Tap Tempo vychází z posledních čtyř úderů/tapů a pomůže vám přesně nastavit požadované tempo frázování delay efektu. To rovněž určíte pomocí ovladačů subdivisions (v intervalu čtvrťové noty, osminové s tečkou, osminové trioly a šestnáctiny).

Vaše oblíbené zvuky jednoduše uložíte do 127 presetů, které kdykoliv znovu rychle a jednoduše vyvoláte. Pomocí ovladačů Lo a Hi Cut nastavíte EQ delay efektu, aby seděl v mixu přesně jak má, potenciometry Speed A Depth Mod sekce poskytnete delay efektu šmrnc analogových vintage mašinek, obohatíte jej o moderní odstíny chorus efektu nebo klasický Leslie-style efekt. Dokonce můžete měnit zvukovou křivku modulace (trojúhelník, sinusoida, čtverec).

Suhr Discovery nabízí tři konektory pro externí přepínače (External switch, Tap External switch, Expression pedal). K externímu expression pedálu lze přiřadit všechny ovladače krabičky s možností individuálního nastavení změn/parametrů každého ovladače. Kompatibilita s MIDI vám umožní jednoduše přepínat mezi presety i začlenit pedálový efekt do komplexního MIDI rigu, kdy dokážete posílat programové změny (PC) do dalších zařízení/krabiček s MIDI.

Krabička nabízí volitelné true bypass a buffered bypass zapojení a Kill dry mod pro paralelní efektové smyčky. K napájení slouží přibalený 18V adaptér.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
18 990 Kč
16 710 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 2x FS, Time, Mix, Regen, Lo Cut, Hi Cut, Speed, Depth, Buttons: Preset Select, Up, Down, Divisions
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Delay
  • Napájení 18V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x MIDI In, 1x External Switch 3,5 mm jack TRS, 1x Tap switch 6,3 mm jack TS, 1x Expression 6,3 mm jack TS
  • Výstupy 1x Mono, 1x MIDI Out/Thru
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Spojené státy americké
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
























Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky