BackgroundLink
  • .

    Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

  • .

    TAMA Stage Master Set + Powerpad bag

TAMA Stage Master Set + Powerpad bag

Sada hardware | HN179615

5 800 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

Sklad Modřany 2 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka Není

Prodejna Brno Není

Hardwarová sada řady Stage Master se skládá ze dvou činelových stojanů (HC43BS, HC42S), stojanů na hi-hat (HH45S) a snare bubínek (HS40S). Součástí setu je i přepravní pouzdro.

Činelový stojan s šibenicí (HC43BS) je osazený dvěma zpevněnými klouby pro individuální nastavení, rychloupínacími maticemi a oboustranně použitelným držákem, který současně chrání střed činelu před poškozením. Zasunutím horního ramene do stojací trubice stojan jednoduše předěláte na rovný. Délka ramene je 40 cm. Stabilitu, a přitom minimální obsazení prostoru v rámci celé bicí sestavy, zajišťuje jednoduchá a nastavitelná základna ve stylu trojnožky.

HC42S je rovný činelový stojan s rychloupínacími maticemi a oboustranně použitelným držákem, který současně chrání střed činelu před poškozením. Jednoduchá konstrukce a nízká hmotnost poskytuje pohodlný transport.

Hi-hat stojan (HH45S) s pevným převodem má konstrukci umožňující rotaci pedálu v rámci trojnožky a uživatel tak má maximální volnost při rozestavění bicí sestavy. Paměťová objímka spolehlivě stabilizuje nastavenou výšku a nylonová izolace na konci tyče eliminuje nežádoucí kontakt kovu na kov. Stabilitu zajišťují tři jednoduché nohy s pogumováním proti skluzu.

Stojan na bubínky (HS40S) o rozměrech 12" až 15" je vybavený košem s kterým lze volně rotovat nezávisle na spodní základně, umožňuje nastavení náklonu a výšky (470 - 630 mm). Na pogumovaných úchytech koše bubínek doslova plave, což příznivě upravuje resonanční vlastnosti a současně zvyšuje hráčský komfort menší zátěží na zápěstí a paže.

PBH02H je kompaktní obal na hardware ze série TAMA Powerpad, který pojme pět stojanů. Vyroben je z voděodolného nylonu a pro snadný transport je vybavený praktickou rukojetí s polstrováním a odnímatelným ramenním popruhem. Rozměry jsou 880 x 200 x 150 mm.

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím