Přenosné rekordéry

TASCAM DR-05X

(1) Kapesní rekordér / HN201101
Nová řada populárních kapesních rekordérů DR-X series od značky Tascam přichází s dramatickým vylepšením funkcí a rozšířenými schopnostmi, které vám umožní pořídit záznam i v těch nejnepříznivějších podmínkách. Rekordéry jsou ideální pro hudebníky, reportéry a novináře, kteří vyžadují kompaktní rozměry a studiovou kvalitu zvukového záznamu. Po prvním zapnutí zařízení si jistě ihned všimnete modrého podsvícení displeje, ten oproti oranžovému podsvícení z předchozí série disponuje skvělou viditelnosti i na přímém slunci.

Srdcem Tascam DR-05X jsou dva pevně uchycené kondenzátorové mikrofony v A/B konfiguraci s kulovou směrovou charakteristikou. Uživatelsky intuitivní ovládání vám umožní rychlé nastavení nahrávání zvukového záznamu. Všechno můžete kontrolovat na přehledném modře podsvíceném displeji. Rekordér také disponuje vstupem Jack 3,5 mm pro externí mikrofon, sluchátkovým výstupem a vestavěným reproduktorem pro maximální kontrolu při nahrávání. Propojení s vaším PC dosáhnete přes microUSB výstup. Kapesní rekordér napájí dvě AA baterie s výdrží více jak 17 hodin, nebo si můžete dokoupit adaptér PS-P520E a napájet zařízení přímo z elektrické sítě.

Záznam zachytíte ve stereo kvalitě 96 kHz/24 bit ve formátu WAV nebo MP3 a následně ho uložíte na microSD kartu s pamětí až 128 GB. Rekordér disponuje funkcí automatického oříznutí nízkých frekvencí (40/80/120 Hz), zrychleného přehrávání, ekvalizérem nebo chromatickou ladičkou a dalšími funkcemi, které naleznete ve vícejazyčném menu. Nepříznivé šumy a hluky potom odstraní automatické level módy (Limiter, Peak Reduction, Auto Level) nebo můžete využít funkci Level Align pro odstranění hlasitostních niancí. Zajisté oceníte i šest reverb efektů pro Input/Output signál a možnost nahrání dvou nezávislých stop pomocí funkce Overdub, ta potěší především muzikanty, kteří si nahrají v jedné stopě doporovod a poté do něho natočí své sólo.

Rekordér je vhodný pro živé streamování, podcasting nebo jako vstupní prvek DAW.

Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
2 890 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Vlastnosti
  • Barva .Černá
  • Počet stop pro nahrávání 2
  • Počet mikrofonů 2
  • Záznamové médium SD, SDHC, SDXC
  • Typ adaptéru TASCAM PS-P520U
  • Vzorkovací frekvence 16, 24bit/44.1 kHz, 48 kHz, 96 kHz
Vstupy a výstupy
  • Počet mikrofonních / linkových vstupů 1
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
  • Software N/A
  • Obsah balení Rekordér, 2x AA baterie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru