Preampy

TC ELECTRONIC DC30 Preamp

Kytarový předzesilovač / HN259380
TC Electronic DC30 Preamp je dvoukanálový předzesilovač ve formátu pedálového efektu, který věrně zachycuje zvuk kytarového aparátu 1965 Top Boost AC30. Nabízí dva kanály v klasickém rozdělení Clean a More Gain/Crunch, nezávislé ovladače gainu pro nástroje s nižší a vyšší úrovní vstupního signálu jako u reálných aparátů s jumper kabelem, dvoupásmový ekvalizér, treble-cut (LPF) knob a ovladač výstupní úrovně signálu. Nastavení kanálu se při jeho přepnutí automaticky ukládá.

Samostatná sekce boosteru vám umožní nejen nastavit množství gainu pro požadovaný volume jump, ale i rozhodnout, jestli bude booster přes preampem (dodá větší zkreslení), nebo až za ním (čistě zesílení hlasitosti). Signál lze z preampu poslat třemi způsoby - standardním výstupem do koncového zesilovače, přímo do mixu nebo PA DI výstupem s Cab Simulací (Celestion 2x12 Alnico Blue) a konečně do sluchátek, když je potřeba ještě ve večerních hodinách nerušeně pocvičit.

Sešlápnutím obou footswitchů změníte mod (Dual Channel) na Bypass Mode, kdy switch Channel pracuje jako pedal on/off aktuálně zvoleného kanálu. USB slouží pouze pro firmware update. DC30 Preamp je zapojen jako buffered bypass. K jeho napájení je zapotřebí 9V adaptér.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
3 090 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 2x FS (Boost, Channel), Normal, Brilliant, Level, Bass, Treble, Cut, Pre/Post Boost switch, Boost Gain
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Preamp
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, USB
  • Výstupy 2x Mono (Out, DI/Cab Sim), 1x Headphones 3,5 mm jack TRS
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky