Distortion / Overdrive

TC ELECTRONIC MojoMojo Overdrive

(1) Kytarový efekt / HN120373
TonePrint je nová řada kompaktních kytarových efektů od TC Electronic, které se mohou chlubit několika zásadními přednostmi. Nejde jen o použití kvalitní elektroniky, široké možnosti nastavení, perfektní zvuk a maximální spolehlivost, ale právě o technologii TonePrint.

Tato technologie totiž u většiny pedálů z této řady umožňuje připojit pedály k počítači pomocí USB rozhraní a následně do efektu stáhnout některý z presetů, který byl vytvořen přesně podle zvuku mnoha kytarových legend. Stáhnout si můžete nastavení, které vytvořili například Bumblefoot, Doug Aldrich, Guthrie Govan, Munky, John Petrucci, Orianthi, Paul Gilbert, Steve Morse, Troy Van Leeuwen a další.

MojoMojo je kytarový efekt typu Overdrive. V jeho schopnostech je dodat vašemu zvuku cokoli od lehkého nakreslení po docela silný crunch. Může sám o sobě zkreslovat nebo “dokopávat” již zkreslení zvuk v aparátu či jiném následujícím efektu. Ať jde o jemné bluesové nakreslení, šťavnatý doprovod nebo výrazné solové zvuky s pořádným sustainem, s MojoMojo je pořád budete mít přímo u nohou.

Stejně jako všechny efekty z řady TonePrint, i tento má elektroniku zabudovanou v odolném kovovém šasi. Po stranách se nachází vstupní a výstupní konektor, na horní straně jsou umístěny ovladače a masivní spínač, který je zapojen True-Bypass, tudíž ve vypnutém stavu efekt nikterak neovlivňuje signál. O napájení se stará 9V baterie nebo adaptér. Konkrétně MojoMojo nedisponuje technologií TonePrint a USB konektorem.

Pro nastavení zvuku zde slouží čtyři potenciometry. Drive a Level slouží k nastavení míry zkreslení a hlasitosti, Bass a Treble jsou 2pásmový ekvalizér určující výraznost basů a výšek. Doplněny jsou spínačem Voice, který mění nastavení středových frekvencí.

TC Electronic MojoMojo je velmi kvalitní efektový pedál, který zaujme především zvukovými možnostmi, ale i technickou výbavou. Ve vašem pedalboardu si tak jistě může najít své místo.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
1 390 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA nad 2 500 Kč
Funkce
  • Ovládání Drive, Level, Bass, Treble, Voice
  • True Bypass Ano
Vlastnosti
  • Typ efektu Overdrive
  • Napájení 9V Adaptér, 9V Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono
  • Výstupy 1x Mono
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky