• .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 2 dny koupil zákazník

 • .

  Před 3 dny koupil zákazník

 • .

  Před 3 dny koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • .

  TC ELECTRONIC Quintessence

-15%

TC ELECTRONIC Quintessence

Kytarový efekt | HN183053

4 190 Kč

3 560 Kč

Cena s DPH 21%

Sleva platí do 30. 6. 2018

Nabízíme nejlepší cenu

Skladem

Sklad Modřany 2 ks Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Ihned k dispozici v Prodejně Modřany.

Prodejna Modřany Není

Prodejna Děkanka Není

Prodejna Brno Není

Zdvojené riffy, melodické vyhrávky nebo sóla jsou standardní hudební složkou v celé řadě stylů – od country přes rock po heavy metal. K dosažení tohoto efektu je většinou potřeba spolupracovat s dalšími hráči, popř. vrstvit riffy s pomocí looperu a jiných zařízení. S kompaktním kytarovým pedálem Quintessence vytvoříte krásné zdvojené linky zcela sami a v reálném čase.

Jedná se o kytarový harmonizer, který pozvedne váš požitek ze hry na další úroveň. Jeho hlavní devizou je využití technologií MASH a TonePrint. K ovládání efektu slouží čtyři otočné ovladače. Mix určuje poměr původního a zefektovaného signálu, ovladačem Key nastavíte tóninu, ve které budete hrát, podobně funkcí Scale nastavíte stupnici. Posledním potenciometrem Harmony určíte interval, ve kterém bude krabička harmonizovat vaši linku; nabízí šest jednohlasých harmonií, dvě dvouhlasé a tři sloty pro aplikaci TonePrint. S pomocí této aplikace můžete vytvářet harmonizující efekty podle vlastních představ, případně do efektu přes USB vstup nebo přiložením smartphonu ke snímači nástroje nahrát některý z presetů z knihovny TonePrint.

Zajímavý efekt nabízí footswitchem ovládaná funkce MASH, která aktivováním „vytáhne“ aktuálně harmonizovanou notu k nejbližšímu intervalu v rámci stupnice.

Uvnitř krabičky jsou ukryté přepínače Kill/Dry a přepínač pro režimy true bypass a buffered bypass, ve kterých krabička funguje. K jejímu napájení slouží 9V adaptér nebo 9V baterie.

Parametry

 • Typ: Harmonizer
 • Ovládání: Mix, Key, Scale, Harmony
 • True Bypass: Ano
 • Vstupy: 2x Mono (Stereo)
 • Výstupy: 2x Mono (Stereo)
 • Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
 • Adaptér součástí: Ne

Uživatelské hodnocení

19. 1. 2018 00

TC Quintessence Harmony je zvukově výborný, svou koncepcí a rozsahem funkcí výjimečný harmonizér pro kytaru, baskytaru i jiné zdroje zvuku za rozumnou cenu, nicméně je třeba se s ním předem dobře seznámit a nečekat od něho to, na co není určen. TCQH není obecně použitelný pitch shifter (harmonizace vždy ctí zvolenou stupnici, kterých je sice hodně, ale žádná není chromatická, takže vždy najdete nějaký tón, k němuž krabička nevygeneruje např. čistou kvintu pro power akordy). Stereo mód není klasicky stereofonní, takže ho nelze použít jako dvoukanál (efektovaný zvuk se v případě zapojení obou výstupů rozděluje mezi výstupy, a to jinak v případě dvouhlasého a jinak v případě trojhlasého módu). A důležité je také to, že k základním nastavením slouží knoflíky na krabičce, ke všem možnostem efektu se ale dostanete jen s použitím software Tone Print Editor, který ale není k dispozici např. pro OS Android a nutnost programování přes počítač propojený kabelem s efektem není příklad praktičnosti (bez připojeného "živého" efektu není možné s Tone Print Editorem pracovat). Uvedená "ALE" jsou ovšem ve skutečnosti pozitivními vlastnostmi TCQH, , jen musejí být správně pochopena a uchopena.

Neničí původní zvuk
Uživatelská programovatelnost (Tone Print)
Minimální latence
Stereo/pseudodvoukanálový mód
Použitelnost pro kytaru i baskytaru
Přepínání mezi momentary a latch módem switche
Přepínání mezi zapojením True bypass a Buffered bypass
Funkce MASH umožňující použít tlakově citlivý "aftertouch" přepínače jako expression pedál

Nenabízí chromatickou stupnici, takže není použitelný jako obecný pitch shifter
Je pouze jednohlasý, takže super pro melodické linky, ale nepoužitelný pro akordy

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím