Speaker simulátory a loadboxy

TWO NOTES Captor X 8 Ohm

(2) Reaktivní Load Box / HN213993
Torpedo Captor X je reaktivní loadbox a atenuátor pro lampové aparáty, virtuální kabinet, IR loader a stereo expandér v kompaktním formátu většího DI boxu, jehož služby oceníte ve studiu, při živém vystupování i v prostředí domova. Je schopen pracovat se zesilovači do výkonu 100 wattů (Input 100W RMS MAX). Při standardním zapojení, kdy mezi zesilovač a reprobox umístíte Torpedo Captor X, nabízí volitelnou atenuaci signálu (-20 dB Club, -38 dB Home) a přepínatelnou sílu vstupního signálu (High/Low). Jednoduše tak nažhavíte váš aparát do požadovaného bodu i v prostředí domova, aniž byste přiváděli k zoufalství sousedy, případně pošlete signál do sluchátek a upravíte výstupní hlasitost.

S Torpedo Captor X ovšem můžete reproboxy v klidu nechat ve zkušebně. Díky aplikaci Torpedo Remote budete mít z vašeho počítače, notebooku či telefonu (iOS, Android) přístup k 32 virtuálním reproboxům studiové kvality, osmi mikrofonům ke každému reproboxu (kabinety jsou virtuálně snímány dvěma mikrofony), osmi simulacím akustických prostor, vestavěným efektům (twin tracker, stereo reverb, aural enhancer, voicing, noise gate), 128 presetům a 512 pamětím pro vaše vlastní IR. Zařízení připojíte přes USB (USB kabel je přibalený), nebo bezdrátově přes Bluetooth. Vámi vytvořené presety poté můžete natáhnout přímo do Torpedo Captor X jako jeden ze šesti presetů přístupných přímo z ovládacího panelu zařízení. Díky kompatibilitě s MIDI je možné měnit zvolené parametry v reálném čase i např. pomocí expression pedálu (součástí balení je adaptér 3,5 mm jack to MIDI).

Dva XLR výstupy nabízí tři možnosti routingu signálu (Stereo, Dual Mono, Dry/Wet). S Torpedo Captor X tak budete mít po ruce vždy dobré řešení – můžete kombinovat zvuky vestavěných simulací se zvukem reálného reproboxu, poslat zvuky s odlišným signálem do mixu a do pódiových monitorů nebo v dry/wet nastavení pracovat s čistým zvukem wet signálu (bypas zabudovaných simulací) v pluginu Wall of Sound s množstvím speaker simulací, typů mikrofonů a koncových zesilovačů (s Captor X získáváte přístup k Wall of Sound).

Torpedo Captor X pracuje s kabinety se zátěží 8 ohmů. K napájení zařízení slouží přibalený 12V DC adaptér.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
13 090 Kč
Cena včetně DPH
Funkce
  • Ovládání Out Level, Voicing, Space, Preset, High/Low In Level switch, Gnd/Lift switch, Full/Low cab volume switch
Vlastnosti
  • Impedance 8 Ohm
  • Napájení 12V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono, 1x USB, 1x MIDI IN
  • Výstupy 2x DI XLR, 1x Speaker Out, 1x Headphones 6,3 mm jack TRS
  • Sluchátkový výstup Ano
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 128 x 175 x 64 mm
  • Hmotnost 1,3 kg
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru