Hlavní stránka


Týden domácího nahrávání v Kytary.cz

Milí hudebníci,
ve dnech od 8. do 13. dubna bude v Kytary.cz probíhat akce s názvem Týden domácího nahrávání! Ve spolupráci se značkami Focusrite, Novation a Adam Audio jsme pro vás připravili týden plný zajímavých slev, soutěž o nahrávací balíčky Focusrite a těšit se můžete i na skvělé workshopy.

Slevy a zvýhodněné sestavy

V průběhu celé akce na vás čeká sleva 10 % na všechny nové nezlevněné produkty značek ze sekce Studio. Tuto slevu bude možné uplatnit pouze při nákupu v kamenné prodejně v Praze či Brně. Se sníženou cenovkou si budete moci pořídit jakékoli zboží vystavené na prodejnách či to, které je na prodejnách skladem. Akce neplatí pro zboží značky Yamaha.

V rámci speciálního týdne jsme pro vás také připravili zvýhodněné sestavy, kdy můžete získat zvukovou kartu Focusrite a k tomu učebnici DAW za skvělou sníženou cenu. Variantu balíčku A najdete tady, a variantu B pak tady.


Workshopy zdarma

Nahrávání doma už dávno není aktivitou, ke které potřebujete kilometry kabelů nebo finanční prostředky milionáře. Dnes můžete klidně sedět i na gauči u sebe doma s pověstnýma nohama nahoře a nahrávat v kvalitě, která té studiové nebezpečně dýchá na záda! To, jak jednoduché a zábavné je nahrávání hudby doma, zjistíte právě na workshopech zaměřených na toto téma. Vstup na ně bude úplně zdarma!

Ve středu 10. dubna od 19:00 proběhne tento workshop v pražské prodejně Kytary.cz a povede jej zkušený producent a hudebník Boris Carloff; připojí se k němu také Alex Godfrey, produktový manažer Focusrite. Ten samý workshop (tentokrát už jen s Borisem) se uskuteční i o den později 11. dubna od 18:00 v naší brněnské prodejně.

Boris

Boris Carloff: Workshop na téma domácího nahrávání

Na tomto workshopu (nejen) pro začátečníky se dozvíte, jak postavit domácí studio, jakými komponenty ho vybavit, jak zapojit zvukovou kartu a hudební nástroje a jak pracovat s DAW. Na své si přijdou i ti, kteří už s nahráváním zkušenosti mají. Boris s Alexem si totiž připravili spoustu triků a tipů, jak z domácího nahrávání vytěžit co nejvíc a nahrát budoucí hit!

Boris Carloff je respektovaný hudebník, skladatel, producent a studiový inženýr, držitel cen Anděl a Apollo. Své klasické vzdělání hry na housle uplatňuje po celou dobu své kariéry, produkuje vážnou a filmovou hudbu, audio doprovody k audioknihám a rozhlasovým pořadům. Spolupracoval s interprety jako November 2nd, Ivan Hlas, Kryštof, A Banquet.

Autor fotografie Borise Carloffa: David Turecký

Soutěž

Nakupte na prodejně a vyhrajte – tak málo stačí k tomu, abyste se zúčastnili soutěže o hodnotné ceny, mezi nimiž jsou zvukové karty a studiové monitory. Soutěže se můžete zúčastnit tím, že po dobu tohoto speciálního týdne přijdete na pražskou nebo brněnskou prodejnu, nakoupíte produkt(y) jakékoliv značky za jakouliv sumu, vyplníte formulář níže, kam zadáte číslo objednávky a pak už jen chvilku počkáte, zda se na vás usměje štěstí!
V týdnu od 15. do 21. 4 . proběhne vyhlášení vítězů na naší facebookové stránce. Ceny odešleme výhercům do týdne od vyhlášení.

Upozorňujeme, že online objednávky budou ze soutěže vyřazeny. Soutěžit lze pouze s objednávkou, která byla vytvořena a zaplacena na jedné z našich prodejen.


Soutěžní formulář

Chcete se zapojit do soutěže? Stačí vyplnit níže přiložený formulář, případně si ho rozklikněte na tomto odkazu.Kompletní znění pravidel soutěží na Kytary.cz najdete zde.

Podobné fráze
Kategorie
Značky