Logo
Preampy

UNIVERSAL AUDIO Ruby '63 Top Boost Amplifier

(2) Speaker Simulator / HN243929
UAFX Ruby '63 Top Boost Amplifier je stereofonní pedál emulující legendární kytarové zesilovače VOX AC 30 s třemi kanály (Normal, Brilliant a Vibrato), volitelnými reproduktory (až 6 typů), boost preampy, vibrato/tremolo efektem a možnostmi dalšího přizpůsobení pomocí mobilní aplikace. Minimalizujte svůj kytarový live rig použitím efektu Ruby '63 v pedalboardu namísto skutečného zesilovače, nebo nahrávejte již hotový zvuk přímo do DAW.

Získejte charakteristický zvuk britských lampových zesilovačů
S pedálem UAFX Ruby '63 Top Boost Amplifier získáte zvuky legendárního britského lampového zesilovače, který najdete snad v každém nahrávacím studiu po celém světě a těší se velké oblibě umělců již 60 let, od Queen přes U2 až po Radiohead.

Díky ohromnému výkonu dual-engine UAD nabízí Ruby '63, naprosto přesné emulace nejen samotného zesilovače, včetně všech jeho korekcí a charakteristik, ale stejně tak naprosto věrně emuluje reproduktor (až 6 typů) a mikrofon, kterým byste za normálních podmínek reproduktor snímali a na výsledném zvuku má podstatný podíl. Výsledkem celého procesování UAFX je již kompletně hotový zvuk legendárního lampového zesilovače ve studiové kvalitě, který můžete zařadit na konec svého pedalboardu a vzít ho tak na každý koncert, do studia, použít pro domácí nahrávání přímo do DAW, či jen cvičení na nástroj. Vždy se svým, zcela dokonalým zvukem.

Prozkoumejte kanály Normal, Brilliant a Vibrato
Ruby '63 je jediný stompbox, který nabízí kanály Normal, Brilliant a Vibrato přesně dle originálních předloh tohoto legendárního britského zesilovače - jedním přepnutím přepínače můžete odletět do Irska, Londýna nebo Liverpoolu. Od čistého „mellow“ přes špinavé grunge nakřápnutí „chime“ až po ostré „grind“ zkreslení, to vše je zde k dispozici. Další zajímavou funkcionalitou Ruby '63 je zahrnutí klasických boostu. Konkrétně jde o legendární germaniový výškový booster Dallas Rangemaster z 60. let a předzesilovač z páskového delaye Maestro EP-3 ze 70. let. Stačí přepnout přepínač Boost a získáte plný realistický zvuk a zkreslení, které strčí do kapsy všechny zesilovače založené na IR (impulse response). Díky zabudovaným přesným otiskům reproduktorů a mikrofonů, odvozených z vlajkové lodi loadboxu UA OX Amp Top Boxu, získáte inspirativní kytarové zvuky připravené okamžitě pro nahrávání pouhým přepnutím přepínače.

Přizpůsobte zvuk ještě blíže vašim představám pomocí aplikace UAFX
Ruby '63 je ještě lepší díky mobilní aplikaci UAFX Control. Stahujte si vlastní tóny a přednastavené presety umělců, vyvolávejte a archivujte svá nastavení a ponořte se ještě hlouběji do jednoho z nejlepších britských lampových zesilovačů, jaký byl kdy vyroben.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
8 690 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání VOLUME, OUT, OUTPUT, BASS, TREBLE, BOOST
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Amp/Speaker Simulator
  • Napájení 9V Adaptér
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2x Mono
  • Výstupy 2x Mono
  • USB Ano
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Malajsie
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky