Logo
Distortion / Overdrive

VOX Copperhead Drive

Kytarový efekt / HN215659
Pedálové efekty z řady Vox Valvenergy nabízí díky výhodám moderních vakuových elektronek Nutube zvuk a odezvu reálných lampových zesilovačů. Konkrétně krabička Copperhead Drive vám v kompaktním formátu přináší velký zvuk full-stacku hard-rocku 80. let. Ovladače přesně kopírují design předzesilovačů kytarových aparátů, takže můžete pracovat s třípásmovým ekvalizérem, potenciometry určujícími výstupní hlasitost a míru gainu/overdrive a přepínačem Bright.

Další velkým plusem pedálů z řady Valvenergy jsou tři volitelné režimy, kdy je můžete používat jako klasické kytarové efekty zapojené před aparátem (Standard), nebo jako samostatné preampy. V režimu Preamp s linkovou úrovní výstupního signálu tak pedály zapojíte do smyčky aparátu (Return) nebo vstupu koncového zesilovače, v modu Cab-Sim se simulací kabinetu zapojíte pedál přímo do mixpultu či zvukovky pro přímé nahrávání do DAW. Pomocí stereo kabelu (jack 3,5 mm TRS) můžete přes konektor Link propojit dva efekty z řady Valvenergy a používat je jako dva nezávislé kanály (přepnutím pedálu se druhý okamžitě vypíná).

Všechny pedály z řady Valvenergy mají analogové obvody s 9V napájením vnitřně zesíleným na 15V. Díky tomu jsou schopné nabídnout větší headroom a dynamičtější zvuk. Čtveřici krabiček dále spojuje jednoduchý, ale dotažený, design, OLED display, který poskytuje vizuální indikaci zvuku a zapojení v režimu buffered bypass. K napájení efektů slouží 9V adaptér nebo 9V baterie. Odběr pedálu odpovídá 95 mA.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarový efekt.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
3 790 Kč Sleva platí do 23.06.2024
3 600 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání Volume, Bass, Middle, Treble, Gain, Bright switch, Standard/Preamp/Cab-Sim switch
  • True Bypass Ne
Vlastnosti
  • Typ efektu Overdrive
  • Napájení 9V Adaptér, 9V Baterie
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 1x Mono
  • Výstupy 1x Mono, 1x Link
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Vietnam
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky