Yamaha CXR12MK3
Pasivní 12” reprobox Yamaha CXR12MK3 přináší legendární zvuk řady DXR ve flexibilním a robustním provedení. Ideální volba pro živá vystoupení i pevné instalace.
Pasivní reprobox /
Srdcem reproboxu jsou speciálně vyvinuté měniče Yamaha, které zaručují precizní reprodukci a dlouhodobou spolehlivost. Nízkofrekvenční driver s 2,5palcovou cívkou zajišťuje kontrolovanou a pevnou basovou odezvu, zatímco vysokofrekvenční kompresní driver s polyimidovou membránou minimalizuje zkreslení. Zvukovod s širokým rozptylem 90° x 60° se stará o rovnoměrné pokrytí celého poslechového prostoru. Pro snadné zapojení a řetězení více reproboxů slouží dva paralelní konektory SpeakON NL4MP. Maximální flexibilitu instalace zajišťuje duální 35mm hnízdo, které umožňuje standardní umístění nebo náklon o -7° pro lepší nasměrování zvuku na publikum, a také integrované M10 body pro zavěšení.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat reproboxy a zesilovače.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
K dispozici do 3 týdnů od objednání
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky až na 48 měsíců
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Hnízdo 35 mm
  • Bluetooth Ne
Vlastnosti
  • Barva Černá
  • Repro 1x 12 "
  • Výkon 1100 W
  • Max. SPL 124 dB
  • IP krytí Ne
  • Citlivost 94 dB
  • Impedance 8 Ohm
  • Výkon RMS 275 W
  • Počet kusů
  • Počet pásem Dvoupásmový
  • Frekvenční rozsah 51 Hz - 20 kHz
  • Basový reproduktor 12 "
  • Výškový reproduktor 1,75 "
Vstupy a výstupy
  • Vstupy Speakon (2 x)
  • Výstupy Speakon
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 366 x 600 x 350 mm