Yamaha CXS12MK3
Kompaktní 12" pasivní subwoofer Yamaha. Band-pass konstrukce přináší čisté a průrazné basy s vysokým výkonem pro živé akce i pevné instalace.
Pasivní subwoofer /
O mimořádný výkon se stará speciálně vyvinutý 12palcový měnič s velkou 3palcovou cívkou, který je navržen pro vysokou zátěž a dlouhou životnost. Promyšlená struktura ozvučnice s velkými porty a odolnou mřížkou minimalizuje turbulence vzduchu i při vysokých hlasitostech, což eliminuje zkreslení a zaručuje dokonale čitelný sub-bas. Robustní kabinet je vyroben z akusticky optimalizované překližky s extrémně odolným polyuretanovým nátěrem, který chrání subwoofer před nástrahami častého transportu. Pro snadnou manipulaci slouží dvoucestné rukojeti a maximální flexibilitu při stavbě aparátu zajišťují dva otvory pro distanční tyč (M20 a 35 mm). Připojení je řešeno standardními konektory 2x SpeakON.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
K dispozici do 3 týdnů od objednání
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky až na 48 měsíců
Funkce
  • Hnízdo 35 mm
  • Bluetooth Ne
Vlastnosti
  • Barva Černá
  • Repro 1x 12 "
  • Výkon 650 W
  • Max. SPL 125 dB
  • IP krytí Ne
  • Citlivost 94 dB
  • Impedance 4 Ohm
  • Výkon RMS 325 W
  • Počet kusů
  • Počet pásem Jednopásmový
  • Frekvenční rozsah 42 Hz - 180 Hz
  • Basový reproduktor 12 "
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2x Speakon
  • Výstupy 2x Speakon
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 400 x 567 x 570 mm