Yamaha DXR12MK3 B je všestranný aktivní reprobox, který v sobě kombinuje obrovský výkon s precizním a čistým zvukovým podáním. Díky zesilovači třídy D nabízí špičkový výkon 2000 W (1000 W RMS) a dosahuje působivého akustického tlaku až 134 dB. To zaručuje dokonalou srozumitelnost a dynamiku i ve větších prostorách. Srdcem reproboxu je 12palcový basový reproduktor a 1,75palcový tlakový driver, které společně poskytují vyvážený a plný zvuk v celém frekvenčním rozsahu od 50 Hz do 20 kHz.
Značka Yamaha je dlouhodobě synonymem pro spolehlivost a inovace v oblasti profesionálního audia a série DXR tuto pověst jen potvrzuje. Reprobox je zasazen do odolné a zároveň lehké konstrukce z ABS plastu, která usnadňuje transport a chrání vnitřní komponenty. Díky standardnímu 35mm hnízdu jej lze snadno umístit na stojan. Ať už jste kapela na turné, mobilní DJ nebo zajišťujete zvuk pro konference, Yamaha DXR12MK3 B je investicí do profesionálního a spolehlivého zvuku, který vás nikdy nezklame.
Nabízíme nejlepší cenu na trhu
Prodloužená záruka na 3 roky
Možnost vrácení zboží do 30 dnů
Při vracení zboží hradíme dopravu
S každým nákupem získate bonus
Možnost vyzkoušet nástroje ve zkušebnách na prodejně v Praze
Našli jste lepší cenu u konkurence?
Děkujeme za váš zájem o nákup u nás.
Po přezkoumání konkurenční ceny se vám ozveme zpět s nabídkou lepší ceny.
Prodejna Praha
Prodejna Praha
Nahlášení závadného obsahu
Nahlášení závadného obsahu jsme přijali
Po zpracování vás budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu.
Funkce
Hnízdo
35 mm
Bluetooth
Ano
Vlastnosti
Barva
Černá
Výkon
2000 W
Max. SPL
134 dB
IP krytí
Ne
Výkon RMS
1000 W
Počet kusů
1
Počet pásem
Dvoupásmový
Frekvenční rozsah
50 Hz - 20 kHz
Basový reproduktor
12 "
Výškový reproduktor
1,75 "