Yamaha DXS12MK3 B
Aktivní 12" subwoofer s výkonem 2500 W a pokročilým DSP. Poskytuje hluboké, přesně kontrolované basy pro živé ozvučení a náročné aplikace.
Aktivní subwoofer /
Nechcete čekat? Zkuste alternativu
Yamaha DXS12MK3 B je profesionální aktivní subwoofer navržený tak, aby dodal vašemu zvukovému systému masivní a dokonale čitelný basový základ. Srdcem tohoto stroje je speciálně vyvinutý 12palcový měnič s dlouhým zdvihem a 3palcovou cívkou, který je poháněn vysoce efektivním Class-D zesilovačem o špičkovém výkonu 2500 W (1250 W RMS). O precizní zpracování signálu se stará pokročilý 96kHz DSP procesor, který zaručuje, že basy zůstanou pevné, úderné a bez zkreslení i při nejvyšších hlasitostech. Výsledkem je zvuk s nízkou latencí a maximálním akustickým tlakem až 132 dB, který spolehlivě vyplní jakýkoliv prostor.
Odolnost a praktičnost jsou pro značku Yamaha prioritou. Kabinet s optimalizovanou band-pass konstrukcí je vyroben z vysoce kvalitní překližky a chráněn extrémně odolným polyuretanovým nátěrem, který jej chrání před nárazy a poškrábáním během transportu. Pro snadnou instalaci je subwoofer vybaven duálním hnízdem pro distanční tyče (35 mm a M20) a velkými madly pro pohodlnou manipulaci. Yamaha DXS12MK3 B je ideální volbou pro hudebníky, zvukaře i rental společnosti, které hledají spolehlivý, výkonný a flexibilní subwoofer, který se navíc perfektně doplňuje se satelitními reproboxy série DXRmk3.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Vyprodáno
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky i bez navýšení
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Hnízdo 35 mm
  • Bluetooth Ano
Vlastnosti
  • Barva Černá
  • Výkon 2500 W
  • Max. SPL 132 dB
  • IP krytí Ne
  • Výkon RMS 1250 W
  • Počet kusů
  • Počet pásem Jednopásmový
  • Frekvenční rozsah 38 Hz - 140 Hz
  • Basový reproduktor 12 "
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2x XLR
  • Výstupy 2x XLR (Through/HPF Post)
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 400 x 567 x 570 mm