Yamaha DXS15MK3 E
Aktivní 15" subwoofer s masivním výkonem 2500 W a pokročilým 96kHz DSP. Přináší hluboké, čisté a kontrolované basy pro profesionální ozvučení.
Aktivní subwoofer /
Yamaha DXS15MK3 E je aktivní subwoofer navržený tak, aby dodal vašemu PA systému masivní a přesně definovaný nízkofrekvenční základ. Srdcem tohoto stroje je nově vyvinutý zesilovač třídy D s ohromujícím špičkovým výkonem 2500 W, který pohání speciálně navržený 15palcový reproduktor s dlouhým zdvihem a 3palcovou cívkou. Díky optimalizované band-pass konstrukci ozvučnice subwoofer produkuje čisté a průrazné basy bez nežádoucích rezonancí a hluku proudění vzduchu, a to i při nejvyšších hlasitostech.
Klíčem k preciznímu zvuku je pokročilý 96kHz DSP procesor, který zajišťuje zpracování signálu ve vysokém rozlišení s minimální latencí. Všechna nastavení, včetně crossoveru, EQ či zpoždění, snadno ovládáte pomocí přehledného barevného LCD displeje a jednoho enkodéru. K dispozici máte presety zpracování D-XSUB (NORMAL pro vyváženou odezvu a XTENDED LF pro extra hluboké basy) a také profesionální kardioidní režim pro potlačení nízkých frekvencí na pódiu při použití více jednotek. Moderní konektivitu zajišťuje integrovaný Bluetooth, který spolu s aplikací D-Remote umožňuje pohodlné dálkové ovládání a správu systému z vašeho chytrého telefonu či tabletu.
Yamaha je synonymem pro spolehlivost a profesionální kvalitu, a model DXS15MK3 E není výjimkou. Konstrukce z odolné překližky s povrchovou úpravou z robustního polyuretanového nátěru chrání subwoofer před nárazy a poškrábáním během transportu. Praktičnost zvyšují boční madla a dvojité hnízdo pro distanční tyč (35 mm i závit M20), které umožňuje flexibilní a stabilní usazení satelitních reproboxů. Pokud hledáte nekompromisní basový základ, který kombinuje brutální sílu, inteligentní funkce a legendární spolehlivost značky Yamaha, je DXS15MK3 E ideální volbou pro vaše živá vystoupení i instalace.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
K dispozici do 3 týdnů od objednání
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky i bez navýšení
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Hnízdo 35 mm
  • Bluetooth Ano
Vlastnosti
  • Barva Černá
  • Výkon 2500 W
  • Max. SPL 133 dB
  • IP krytí Ne
  • Výkon RMS 1250 W
  • Počet kusů
  • Počet pásem Jednopásmový
  • Frekvenční rozsah 35 Hz - 140 Hz
  • Basový reproduktor 15 "
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2 x XLR/TRS Combo
  • Výstupy 2 x XLR
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 480 x 611 x 614 mm