Yamaha DXS18MK3 E
Aktivní subwoofer Yamaha DXS18MK3 E s výkonem 2500 W a 18" měničem přináší mohutné a čisté basy až do 32 Hz. Pokročilé DSP a kardioidní režim pro dokonalou kontrolu zvuku.
Aktivní subwoofer /
Yamaha DXS18MK3 E je aktivní subwoofer navržený pro profesionály, kteří vyžadují nekompromisní basový základ s maximální čistotou a úderností. Srdcem tohoto stroje je nově vyvinutý zesilovač třídy D s ohromujícím výkonem 2500 W (1250 W RMS), který pohání na míru vyrobený 18palcový měnič se 4palcovou cívkou. Díky optimalizované band-pass konstrukci ozvučnice z odolné překližky subwoofer produkuje extrémně nízké frekvence bez nežádoucích rezonancí a šumu, a to i při nejvyšších úrovních hlasitosti.
Ovládání a optimalizace zvuku jsou v rukou pokročilého 96kHz DSP procesoru, který zajišťuje nejen vysoký výkon, ale i minimální latenci. Všechny parametry snadno nastavíte pomocí intuitivního rozhraní s LCD displejem na zadním panelu. K dispozici je firemní technologie D-XSUB, která nabízí presety pro úpravu basové odezvy – od vyváženého režimu NORMAL až po XTENDED LF, jenž rozšíří frekvenční rozsah až k neuvěřitelným 32 Hz. Pro sestavy s více subwoofery je připraven kardioidní režim, který efektivně potlačuje basy na pódiu a směřuje veškerou energii do publika. Konektivitu zajišťují kombinované vstupy XLR/TRS, výstupy XLR (THRU/DSP OUT) a nechybí ani Bluetooth pro dálkové ovládání přes aplikaci D-Remote.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
K dispozici do 3 týdnů od objednání
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky i bez navýšení
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Hnízdo M20
  • Bluetooth Ano
Vlastnosti
  • Barva Černá
  • Výkon 2500 W
  • Max. SPL 134 dB
  • IP krytí Ne
  • Výkon RMS 1250 W
  • Počet kusů
  • Počet pásem Jednopásmový
  • Frekvenční rozsah 32 Hz - 120 Hz
  • Basový reproduktor 18 "
Vstupy a výstupy
  • Vstupy 2 x XLR/TRS Combo
  • Výstupy 2 x XLR (THRU/DSP OUT)
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 563 x 683 x 721 mm