• Před 2 hodinami koupil zákazník

 • Před 2 hodinami koupil zákazník

 • Před 8 hodinami koupil zákazník

 • Před 8 hodinami koupil zákazník

 • Před 8 hodinami koupil zákazník

 • Před 1 dnem koupil zákazník

Naposledy navštívené

 • YAMAHA PSR-E443

  YAMAHA PSR-E443

Doprodej-10%

YAMAHA PSR-E443

Klávesy s dynamikou úhozu | HN148332

Zboží již není v prodeji

Vyberte si podobné zboží:

 • CASIO LK-280

  CASIO LK-280

 • YAMAHA EZ-220

  YAMAHA EZ-220

 • CASIO CTK-6200

  CASIO CTK-6200

Nástupce populárního modelu PSR-E433. V návaznosti na svého předchůdce je model PSR-E443 vybaven ještě více zvuky, styly, patterny a dalšími úžasnými novými funkcemi. S PSR-E443 získáte mnohem více, než si dokážete od přenosného keyboardu v této řadě představit.

Funkce Pattern
Pomocí této funkce máte v rukou množství loopů a beatů, které můžete ovládat během hry. Pro ještě větší autentičnost vaší hry jsou tu navíc funkce crossfade, pomocí které můžete prolínat 2 loopy, a retrigger, která umožňuje opětovné spuštění loopu ještě předtím než aktuálně znějící skončí.

Pomocí dvou otočných knobů můžete během hry v reálném čase upravovat parametry zvuku stejně jako na analogovém syntezátor. Kolečko Pitch Bend můžete využít např. pro dechové nástroje jako saxofon nebo trumpeta.

PSR-E443 obsahuje 755 kvalitních zvukových resjtříků od akustických až po elektronické nástroje. To vše je reprodukováno vynikajícím dvoupásmovým ozvučovacím systémem se zvýrazněním basů.

Funkce Arpeggio
Pomocí arpeggia získá vaše hra novou dimenzi. Stačí zapnout tuto funkci a stisknout libovolný akord na klaviatuře. Nástroj pak v předem zvoleném patternu a tempu opakuje jednotlivé tóny. K dispozici je až 150 arpeggio patternů.

AUX IN
Připojte jakékoliv externí zvukové zařízení (MP3 player, PC atd.) a hrajte společně s vaší oblíbenou písničkou. PSR-E443 umí navíc potlačit zpěvové a melodické frekvence nahrávky, čímž poskytne větší prostor pro vaši hru.

Konektivita s iPhone/iPod touch/iPad
Připojte k PSR-E443 váš iPhone, iPod touch nebo iPad a využívejte aplikace Yamaha's Scale Tuner, Metronome nebo Visual Performer (ke stažení na stránkách cz.yamaha.com)

Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
Tento výukový systém pomůže s prvními hudebními krůčly všem začátečníkům. Systém zahrnuje 9 lekcí krok po kroku pro levou, pravou nebo obě ruce.

Pomocí tohoto USB slotu můžete do nástroje ukládat skladby, nastavení a další data z vaší USB flash paměti.


SPECIFIKACE

- 61 kláves s dynamikou úhozu
- 4 stupně nastavení citlivosti klaviatury
- kolečko Pitch Bend
- podsvícený LCD display
- zvukový generátor: AWM Stereo Sampling
- polyfonie: 32 hlasů
- počet zvukových rejstříků: 234 + 457 XGlite + 24 Drum/SFX Kits + 40 Arpeggio
- kompatibilita: GM / XGlite
- efekty: Reverb (9 typů), Chorus (5), Master EQ (6), Harmony (26), Ultra-Wide Stereo (3)
- funkce Dual/Layer/Split
- Arpeggio (150 typů)
- funkce Melody Suppresssor (potlačení zpěvu a melodické linky v přehrávaných skladbách z AUX IN)
- funkce Crossfade (pro skladby z interní paměti nebo z AXU IN)
- doprovodné styly: 200 (možnost rozšíření o dalších 5 stylů)
- Style Control: ACMP ON/OFF, SYNC START, SYNC STOP, START/STOP, INTRO/ENDING/rit., MAIN/AUTO FILL, TRACK ON/OFF
- formát doprovodných stylů: SFF
- Hudební databáze: 305
- funkce One Touch Setting (OTS)
- Preset Songs: 30
- Nahrávání: 10 skladeb, každá skladba 6 stop (5 Melody + 1 Style/Pattern)
- Kapacita dat: cca 19,000 not/10 skladeb
- Formát pro nahrávání a playback: SMF
- 32 registračních pamětí (4 tlačítka x 8 bank)
- výukový systém Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
- 20 patternů
- metronom
- tempo: 11 - 280 BPM
- transpozice: -12 / +12
- ladění: 427.0 - 440.0 - 453.0 Hz
- tlačítko Portable Grand pro rychlý návrat k základnímu zvuku piana
- interní paměť: 1.54MB
- externí paměť: USB Flash (není součástí balení)

Konektivita:
- DC IN 12V
- sluchátkový výstup (využitelný rovněž jako hlavní výstup)
- vstup pro Sustain pedál
- AUX IN (stereo mini jack 3.5 mm)
- USB TO DEVICE
- USB TO HOST

Ozvučení:
- výkon: 2.5W + 2.5W
- reproduktory: 12cm x 2 + 3cm x 2

Napájení:
- adaptér (PA-150/PA-150A/5D) nebo 6 AA baterií
- síťový adaptér je součástí příslušenství.
- spotřeba: 15W
- funkce automatického vypnutí

Příslušenství:
- notový stojánek
- Song Book (ke stažení ze stránek výrobce)

Parametry

 • Počet kláves: 61
 • Velikost kláves: Standardní
 • Šířka: 946 mm
 • Hloubka: 405 mm
 • Výška: 140 mm
 • Hmotnost: 6,8 kg
 • Provoz na baterie: Ano
 • Vstupy: Linkový (stereo minijack), vstup pro sustain pedál
 • Výstupy: 1x sluchátkový (stereo jack 6.3 mm), USB to host, USB to device
 • Barva: Šedá
 • Polyfonie: 32
 • Obsah balení: Adaptér (PA-150), notový stojan, manuál
 • Automatické doprovody: Ano
 • Počet zvuků: 755
 • Dynamika: Ano
 • Podsvícení kláves: Ne
 • Výukový systém: Ano
 • Výkon reproduktorů: 5 W

Průměrné hodnocení

5

56 x

40 x

30 x

20 x

10 x

Uživatelské hodnocení

15. 10. 2014 00

Velmi dobrý nástroj má mnoho funkcí. Jsem opravdu moc spokojen. Doporučuji pro začátečníky i pokročilé na 100%

Perfektní

Trochu horší orientace v popisech v návodu pro začátečníky

17. 3. 2015 00

Výborný nástroj

možnost zvuků,modulací připojení USB,nahrávání

Petr

12. 11. 2016 00

v této cenové ralci nemají chybu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

Jak vybrat klávesy (keyboard)

Keyboardy nebo též klávesy představují ideální start pro každého hudebníka, který se chce seznámit s klávesovými nástroji nebo potřebuje jednoduchý klávesový nástroj s množstvím zvuků do svého studia, zkušebny či na pódium. Klávesy slouží začínajícím i pokročilejším hudebníkům jako zdroje různých hlasů, zvuků, efektů, podkresů nebo jako zásobárna rytmických smyček a jiných samplů. Sami uvidíte, že vybrat ten správný keyboard není nic složitého a že představuje skvělou volbu pro každého začínajícího hudebníka, ať už se rozhodl hrát na jakýkoliv nástroj.

TIP PRO ZAČÁTEČNÍKY:

Pro začátek doporučujeme jakékoliv běžné klávesy (například značku Yamaha) s dynamikou. S takovým nástrojem neudělá chybu žádný začátečník. V případě potřeby vám s výběrem pomohou naši odborníci na telefonním čísle 800 100 029 (po-pá 9-20h, so 10-17h) nebo na e-mailové adrese .

Výběr podle klaviatury

Klávesy bez dynamiky úhozu
Klávesy s dynamikou úhozu

Dynamika úhozu znamená, že hlasitost a nástup (tzv. attack) tónu ovlivňuje síla stisku klávesy, podobně jako je tomu u klasického piana. Klávesy bez dynamiky jsou lehčí na ovládání, což ocení zejména začátečníci. Na druhou stranu vás klávesy s dynamikou lépe připraví na případný přechod na piano. Co se týče rozsahů klaviatury, pohybují se klávesy běžně v rozsahu kolem 5 oktáv (61 kláves), nicméně vás tento rozsah nemusí díky zvukovým procesorům příliš omezovat.

Funkce keyboardů

Keyboardy slouží hlavně jako základní klávesový nástroj, na který je možné hrát doprovod i melodii současně. Díky integrovanému zvukovému procesoru můžete navíc využít i možnost hudebního podkresu, automatických akordů či rytmů bicích. U keyboardů se můžete setkat s množstvím funkcí a parametrů, z nichž si ty hlavní vysvětlíme.

Rejstřík – Termín původně vzatý z varhanní praxe označuje množství zvuků, které klávesy obsahují, tedy kolik v nich najdete zvuků klavírů, kytar, smyčců, syntetizátorů, různých efektových zvuků, jako jsou auta a podobně

Polyfonie – Tato hodnota udává kolik tónů, resp. hlasů je možné v jednom okamžiku zahrát.
Zpravidla platí, že co jeden tón to jeden hlas, ale použití efektů jako je zpoždění (delay) nebo ozvěna (reverb) mohou počet hlasů jednoho tónu navýšit

Arpeggio – je způsob přehrávání akordů, kdy se nehrají všechny tóny naráz, ale jeden po druhém. Na klávesách je obvykle realizován tak, že si uživatel vybere posloupnost tónů, takt a tempo a klávesy tuto sekvenci přehrávají, většinou jako doprovod

Doprovody, bicí smyčky a výukové programy – Většina kláves má v sobě zahrnuty přednastavené doprovody podle nejznámějších stylů, aby si hráči mohli vyzkoušet danou skladbu téměř s celou kapelou. Doprovody mohou být v klávesách uloženy čistě v podobě bicích podkresů, nebo mohou obsahovat více nástrojů. S tímto jsou také často spojené výukové programy, kdy klávesy zobrazí notovou strukturu studované skladby a názorně v ní hráče vedou a čekají na stisk té správné klávesy

Funkce transpose, dual a split – Některé klávesy umožňují pokročilejší práci s klaviaturou, kdy je možné ji ve zvoleném místě rozdělit a ke každé polovině klaviatury přiřadit jiný rejstřík, tedy si můžete odehrát basový doprovod třeba na zvuk klavíru, kdežto melodii třeba na housle. Funkce dual umožňuje přiřadit k jednomu tónu dva rejstříky, tedy se po stisknutí jedné klávesy rozezní odpovídající tón ve dvou rejstřících současně. Klaviaturu je také v některých případech možné transponovat pomocí funkce transpose a tím ji celou posunout o zvolený počet tónů výše či níže.

Efekty – U vybraných nástrojů najdete také efektové procesory, které v reálném čase mění zvuk tónu podle zadaných parametrů. Mezi nejčastěji nabízené efekty patří reverb, delay, ekvalizér nebo nejrůznější prostorová sterea.

Vstupy a výstupy kláves

Sluchátkový výstup a reproduktory – Velkou výhodou kláves je nepochybně skutečnost, že na nich lze ovlivnit hlasitost reprodukce a tak vám umožní hrát tak, abyste se dobře slyšeli, ale zároveň nikoho nerušili. K tomu můžete využít buď ovládání hlasitosti zabudovaných reproduktorů anebo poslouchat na sluchátkách.

Aux in – Některé keyboardy umožňují připojit externí zdroj zvuku, tedy např. cd přehrávač, ipad nebo chytrý telefon, ze kterého si můžete pustit své oblíbené písně a zkoušet si zahrát jim doprovod či přímo melodii. Společnost Yamaha do vybraných modelů integrovala i funkci Melody Suppresor, která potlačuje zpěvové linky ve skladbách a umožní vám tak se prosadit.

USB výstup - Keyboardy obecně velmi dobře komunikují s moderními technologiemi, a tak prakticky na všech modelech dnes nalezneme USB rozhraní, a to jak na připojení do počítače, tak i např. flash disku. Pomocí takto propojených periferií bývá možnost uložit si vlastní nastavení zvuků, složené a zaranžované vlastní písně nebo do kláves naopak nahrát nové zvuky. Ti kdo pracují s hudebním softwarem, ocení možnost připojit klávesy přes USB jako Midi kontroler, a díky tomu snáze aranžovat písně v počítači.

Příslušenství

Ke klávesám toho mnoho nepotřebujete, nicméně zejména pro účely výuky se vám bude hodit stojánek na noty a dobrá uzavřená sluchátka. Pokud nemáte v místě hraní na klávesy vhodné místo, pak určitě doporučíme i koupi stojanu a stoličky. Pokud máte na klávesách i vstup na tzv. sustain pedál (odpovídá nezatlumeným strunám na klavíru) a nemáte jej v základním příslušenství, pak můžete využít i koupi samostatného pedálu. Na našem e-shopu pak bez problému naleznete i množství obalů na klávesy, pro případ, že byste potřebovali klávesy někam přenést.

Všechno jasné?

Pokud si ohledně výběru kláves pořád nejste něčím jisti, pak nás určitě kontaktujte na tel. 800 100 029 nebo na e-mailové adrese . Naši kolegové s vámi rádi vyberou to pravé pro vaše potřeby.

Ať vám to hraje! :-)

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • RAZZOR KB-6EX

  Klávesový stojan

  550 Kč

 • BESPECO KB 61

  Klávesový obal

  1 190 Kč

 • RAZZOR BN-1

  Klavírní stolička

  990 Kč

 • 519 Kč

 • BESPECO SP1

  Sustain pedál s přepínačem polarity

  420 Kč

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Čekejte prosím