Přenosné rekordéry

ZOOM F1-SP

Mobilní rekordér / HN187828
Zoom F1-SP je kompaktní mobilní rekordér, který dokáže vyřešit odvěké problémy kameramanů se záznamem a zpracováním audia. Dodáván je s prověřeným shotgun mikrofonem SGH-6, jehož kvality se osvědčily již u rekordérů H5 a H6, a nabízí profesionální kvalitu zvuku v ultra lehkém hliníkovém těle. V kombinaci s rekordérem F1 dokáže nahrávat dvoukanálové audio až do 24bit/96 kHz ve formátech MP3 nebo WAV, obrovskou výhodou je však nahrávání zvuku přímo do kamery, audio je s videem rovnou synchronizováno. Pokud však chcete zvukovou stopu v postprodukci jakkoliv editovat, můžete využít samostatné stereo audio stopy, která je automaticky zálohována na Micro SD či Micro SHDC kartu s kapacitou až 32GB.

Intuitivní ovládání rychle přejde do krve, monochromatický displej je skvěle čitelný na slunci a poskytne vám přehledné informace o průběhu nahrávání a nastavení rekordéru. Napájení zajišťuje dvojice AAA baterií, případně je možné použít volitelný adaptér, nicméně doba provozu je opravdu dostatečná – na dvě standardní alkalické AAA baterie výrobce garantuje až 10 hodin nepřetržitého nahrávání. Samozřejmostí je také sluchátkový výstup k monitoringu či rychlé kontrole záznamu.

Propojení Zoomu F1 s dodávaným mikrofonem je vyřešeno pomocí desetipinového konektoru na horní straně rekordéru, přičemž s tímto konektorem jsou kompatibilní všechny mikrofonní kapsle Zoom, je tedy možné v případě potřeby vyměnit mikrofon za jiný, který bude lépe vyhovovat vašim aktuálním potřebám.

S rekordérem je kromě mikrofonu SGH-6 dodáván také velmi kvalitní shock mount držák SMF-1, navržený speciálně k odfiltrování zvuků způsobených nežádoucími vibracemi. Bohatou výbavu doplňuje protivětrný kryt WSS-6 a 3,5 mm TRS kabel SMC-1, kterým jednoduše propojíte rekordér a jakýkoliv typ kamery.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
5 490 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Vlastnosti
  • Barva .Černá
  • Počet mikrofonů 1
  • Počet stop pro nahrávání 2
  • Záznamové médium Micro SD, SDHC
  • Typ adaptéru Zoom AD-17 (5V/1A)
  • Vzorkovací frekvence 16, 24bit/44.1 kHz, 48 kHz, 96 kHz
Vstupy a výstupy
  • Počet mikrofonních / linkových vstupů 1
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
  • Obsah balení Rekordér, 2x AAA baterie, TRS 3,5 mm kabel, shotgun mikrofon, protivětrný kryt, shock mount, manuál
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru