Přenosné rekordéry

ZOOM H1n-VP

(1) Kapesní rekordér / HN252411
The H1n-VP (ValuePack) obsahuje kromě přenosného rekordéru Zoom H1n i dosud pouze zvlášť nabízenou sadu příslušenství SPH-1n. Její součástí je USB kabel, nabíjecí adaptér, pěnový protivětrný kryt a přepravní obal pro bezpečný transport.

Zoom H1n je novou verzí populárního přenosného rekordéru Zoom H1. Nová verze nabízí snazší ovládání, pokročilý limiter pro nahrávky bez zkreslení, nastavení rychlosti playbacku, vrstvení stop nebo automatické nahrávání. To vše v atraktivním designu a s výdrží až 10 hodin na dvě AAA baterie.

Zoom H1n nahrává audio v profesionální kvalitě až 24bit/96kHz a to jak ve formátu Wav, tak MP3. Záznam s přirozeným podáním stereo obrazu umožňují dva kondenzátorové mikrofony v pozici X/Y. Samozřejmostí je ochranná konstrukce.

Důležité parametry snadno nastavíte pomocí jednoho tlačítka a k přehlednosti ovládání přispívá také monochromatický displej čitelný jak ve tmě, tak na přímém slunci.

Rekordér si poradí i s velmi hlasitými zdroji zvuku (až 120 dB). Není tak problém nahrát si například koncert oblíbené kapely. Díky zabudovanému limiteru a HP filtru bude navíc záznam bez zkreslení a nežádoucích sub frekvencí.

Hudebníci, studenti i novináři jistě ocení možnost zpomalení nahrávky, což se hodí především při cvičení na nástroj nebo například při přepisování rozhovoru. Jednotlivé stopy lze také vrstvit na sebe, i na cestách si tak můžete pořídit základní demo nahrávku nebo si k audiu namluvit poznámky.

Mezi další užitečné funkce patří tři režimy automatického nahrávání i tónový generátor, který sladí úroveň rekordéru a fotoaparátu při zachycování videa.

V případě potřeby dostanete do rekordéru zvuk i linkovým vstupem. Linkový/sluchátkový výstup disponuje vlastním ovladačem hlasitosti, nahrané soubory pak do počítače dostanete přes microUSB výstup, rekordér tak pracuje i jako čtečka karet.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Od 18.4.2024
1 900 Kč
Cena včetně DPH
Vlastnosti
  • Barva .Černá
  • Počet mikrofonů 2
  • Počet stop pro nahrávání 2
  • Záznamové médium SD micro, SDHC micro
  • Typ adaptéru ZOOM AD-17
  • Vzorkovací frekvence 16, 24bit/44.1 kHz, 48 kHz, 96 kHz
Vstupy a výstupy
  • Počet mikrofonních / linkových vstupů 1
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ano
  • Obsah balení Rekordér, adaptér, USB kabel, protivětrný kryt, obal, manuál
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru