Přenosné rekordéry

ZOOM H8

(1) Kapesní rekordér / HN218800
ZOOM H8 je profesionální kapesní digitální rekordér s možností výměny mikrofonní kapsule. Naplní veškerá vaše očekávání, která od profesionálního nahrávacího zařízení máte. Ať už potřebujete nahrát cokoliv, budete se vždy moci spolehnout na perfektní kvalitu záznamu. Rekordér je schopný nahrávat až 140 dB zdroje zvuku, což odpovídá hlasitostí úrovni startujícího letadla. Dostanete tak příležitost nahrávat vše z velké blízkosti, hlasitěji a kvalitněji.

Obrovskou výhodou tohoto rekordéru jsou výměnné mikrofonní kapsle. Díky nim můžete přizpůsobit svůj rekordér jakékoliv situaci. Skvělým rozšířením H8 je například ambisonický mikrofon VRH-8. Všechny vstupy disponují tříúrovňovým fantomovým napájením +12/+24/+48V.

Zoom H8 je vhodný pro nahrávání podcastů, kdy pomocí Sound Padů můžete spouštět zvukové efekty, hudební podklady apod. Na výběr máte ze 13 zvuků, ale samozřejmě můžete načíst i svoje z SD karty. Rekordér si skvěle poradí i s nahráváním hudby, k tomu vám poslouží 10 vstupů a 12 stop, takže nahrajete i početnější hudební skupinu. Pro mixáž, overdubbing a vylepšení nahrávek využijte EQ a kompresi. Prostřednictvím USB se připojte k aplikaci Guitar Lab a získejte tak přístup k řadě zesilovačů a dalších efektů. Pro zvukový design, konference, záznam zvuku v terénu a další, je vhodná aplikace Field. Poskytne vám pro každou stopu okamžitý přístup k velkým a přehledným LED měřičům.

Součástí rekordéru jsou čtyři kombinované XLR/TRS vstupy. Každý z těchto vstupů má svůj vlastní ovladač Gain. H8 disponuje linkovým stereo výstupem, sluchátkovým výstupem a díky USB rozhraní lze rekordér použít jako zvukové rozhraní pro iPad, PC nebo jiné zařízení. Integrovaný reproduktor navíc umožňuje okamžité přehrávání a kontrolu nahrávek. Samotný průběh nahrávání potom můžete monitorovat na přehledném barevném dotykovém LCD displeji. Zoom H8 lze napájet více jak 20 hodin pomocí čtyř AA baterií nebo neomezeně prostřednictvím adaptéru. Data se ukládají na SD nebo SDHC karty s kapacitou až 128 GB.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Skladem
8 490 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Provoz na baterie Ano
Vlastnosti
  • Barva .Černá
  • Počet mikrofonů 2
  • Počet stop pro nahrávání 12
  • Záznamové médium SD, SDHC, SDXC
  • Typ adaptéru Zoom AD-17
  • Vzorkovací frekvence 16bit/44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz
Vstupy a výstupy
  • Počet mikrofonních / linkových vstupů 6
Příslušenství
  • Adaptér součástí Ne
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru