• .

    Před 41 minutami koupil zákazník

  • .

    Před 41 minutami koupil zákazník

  • .

    Před hodinou koupil zákazník

  • .

    Před 14 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 16 hodinami koupil zákazník

  • .

    Před 16 hodinami koupil zákazník

Dynamické mikrofony

Dynamické mikrofony jsou primárně určené pro živá vystoupení. Dělíme je na zpěvové mikrofony (tzv. handky), což je naprostý standard pro zpěváky, dále nástrojové mikrofony a reportážní mikrofony pro novináře.

Nalezeno 141 položek

Značky

  • SOUNDSATION VOCAL 100

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    350 Kč

    Skladem

  • LEWITT DTP 340 REX

    Dynamický nástrojový mikrofon

    4 990 Kč

    Skladem

  • SOUNDSATION VOCAL 300 PRO

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    490 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 440 DM

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 490 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 840 DM

    Dynamický mikrofon

    5 990 Kč

    Skladem

  • LEWITT INTERVIEWER

    Dynamický mikrofon

    4 990 Kč

    Skladem

  • LEWITT DTP 340 TT

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 390 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 250 DMs

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 990 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX D109

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 490 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 550 DMs

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 890 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 250 DM

    Dynamický mikrofon

    1 890 Kč

    Skladem

  • Rozbalené-5%

    LEWITT MTP 440 DM (rozbalené)

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 365 Kč

    2 490 Kč

    Skladem

  • LEWITT MTP 550 DM

    Dynamický mikrofon

    2 790 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX PROH7F MKII

    Dynamický mikrofon

    1 390 Kč

    Skladem

  • Rozbalené-5%

    LEWITT MTP 550 DM (rozbalené)

    Dynamický mikrofon

    2 651 Kč

    2 790 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX PRAD1

    Dynamický mikrofon

    609 Kč

    Skladem

  • Použité-20%

    LEWITT INTERVIEWER (použité)

    Dynamický mikrofon

    3 990 Kč

    4 990 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX D103/ 01P

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    590 Kč

    Skladem

  • Použité-25%

    LEWITT MTP 250 DMs (použité)

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 490 Kč

    1 990 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA AE4100

    Dynamický mikrofon

    5 060 Kč

    Skladem

  • SHURE SV100

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    790 Kč

    Skladem

  • SHURE SV200

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    920 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA ATM610

    Dynamický mikrofon

    3 490 Kč

    Skladem

  • SHURE Super55

    Dynamický mikrofon

    6 750 Kč

    Skladem

  • SAMSON Q7X

    Dynamický mikrofon

    1 490 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA XII.61

    Dynamický mikrofon

    2 190 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX D10B

    Dynamický nástrojový mikrofon

    894 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA ATM510

    Dynamický mikrofon

    2 360 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA AE6100

    Dynamický mikrofon

    4 790 Kč

    Skladem

  • SAMSON Q7VP

    Mikrofonní set

    2 180 Kč

    Skladem

  • SAMSON VP10

    Mikrofonní set

    1 750 Kč

    Skladem

  • SAMSON VP10X

    Mikrofonní set

    1 750 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM2

    Dynamický mikrofon

    2 260 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 906

    Dynamický nástrojový mikrofon

    4 820 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 945

    Dynamický mikrofon

    5 590 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 845-S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    3 040 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 935

    Dynamický mikrofon

    4 570 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 835

    Dynamický mikrofon

    2 530 Kč

    Skladem

  • SHURE SM48S-LC

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    2 150 Kč

    Skladem

  • SHURE SM48-LC

    Dynamický mikrofon

    2 050 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX MSKA(X)

    Dynamický mikrofonní set

    760 Kč

    Skladem

  • -30%

    SUPERLUX FH12S

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    693 Kč

    990 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA MB3K

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 300 Kč

    Skladem

  • AUDIO-TECHNICA AUDIO-TECHNICA PRO41

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 620 Kč

    Skladem

  • SAMSON Q7

    Dynamický mikrofon

    1 130 Kč

    Skladem

  • SHURE BETA 58A

    Dynamický mikrofon

    4 640 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER MD 421-II

    Dynamický nástrojový mikrofon

    10 180 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 609 SILVER

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 780 Kč

    Skladem

  • SENNHEISER e 904

    Dynamický nástrojový mikrofon

    4 310 Kč

    Skladem

  • SHURE PGA58-QTR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 680 Kč

    Skladem

  • SHURE PGA58-XLR

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    1 680 Kč

    Skladem

  • AUDIX OM11

    Dynamický mikrofon

    5 540 Kč

    Skladem

  • SHURE SM57-LCE

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 830 Kč

    Skladem

  • AUDIX D4

    Dynamický nástrojový mikrofon

    4 240 Kč

    Skladem

  • SHURE SM58 LCE

    Dynamický mikrofon

    2 830 Kč

    Skladem

  • AUDIX F6

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 900 Kč

    Skladem

  • AUDIX FIREBALL V

    Dynamický nástrojový mikrofon

    2 990 Kč

    Skladem

  • SUPERLUX D103/ 01X

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    434 Kč

    Skladem

  • SHURE BETA52A

    Dynamický nástrojový mikrofon

    4 900 Kč

    Skladem

  • SHURE SM58 SE

    Dynamický mikrofon s vypínačem

    3 090 Kč

    Skladem

Čekejte prosím