Logo
7strunné

Jackson Pro Plus Dinky Modern HT7 EB SBK

Elektrická sedmistrunná kytara /
Nechcete čekat? Zkuste alternativu












Řada Pro Plus Series americké značky Jackson představuje elektrické kytary profesionální kvality určené aktivním muzikantům i široké muzikantské veřejnosti. Nástroje s typickým firemním designem, kvalitním zpracováním a skvělými herními vlastnostmi navíc stále pořídíte za cenu, která nezruinuje váš rozpočet.

Tělo elektrické sedmistrunné kytary Pro Plus Series DK Modern MDK7 HT Satin Black v klasickém Super ST designu Dinky je zhotoveno z lípy. K přišroubovanému krku ze tří kusů javoru a ořechu zpevněnému grafitovou výztuží je přilepen ebenový hmatník osazený čtyřiadvaceti pražci z nerezové oceli velikosti Jumbo. Orientaci na hmatníku usnadňují offset polohové značky z imitace perleti a luminiscenční tečky na boku, které vám poskytnou perfektní přehled i na nejtemnějších místech stage.

Dva humbuckery Bare Knuckle Brute Force s keramickými magnety a vysokým výstupním signálem poskytují kytaře moderní dynamický zvuk s precizní artikulací ideální pro současné metalové a core žánry. Jeho charakter upravíte pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a pětipolohovým přepínačem, který na pozicích 2 a 4 nabízí split-coil konfigurace snímačů.

Struny jsou přes nultý pražec z materiálu Graph Tech TUSQ XL uchyceny v uzamykatelných firemních ladicích mechanikách a přes kobylku se sedmi sedly skrze tělo. Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Elektrické kytary americké značky Jackson oslovují už po několik desetiletí především muzikanty z metalových, metal/core, HC či djentových kapel vyznávajících hlasitý zvuk s více či méně ředěnou dávkou agrese, což dokládá i seznam firemních hráčů.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat elektrickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Vyprodáno
Produkt je aktuálně nedostupný. Můžete si vybrat jinou variantu, nebo si nastavit hlídání dostupnosti a my vám dáme vědět, jakmile bude k dispozici.
Cena nebyla stanovena
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Ovládání 1x Volume, 1x Tone 
  • Přepínač snímačů 5polohový 
Vlastnosti
  • Barva výrobce Satin Black 
  • Barva Černá 
  • Povrchová úprava Mat 
  • Typ kytary Super ST model 
  • Profil krku Výrobce neuvádí 
  • Menzura 673 mm
  • Rádius 15,75 "
  • Počet pražců 24 
  • Šířka nultého pražce 47,6 mm
  • Konfigurace snímačů H-H 
  • Aktivní snímače Ne 
  • Model snímačů 2x Bare Knuckle Brute Force Humbucker 
  • Kobylka Pevná 
  • Ladicí mechaniky Jackson Locking 
  • Hardware Černý 
  • Struny Nickel Plated Steel (.010-.059 Gauges) 
Materiál
  • Tělo Lípa 
  • Top Neobsahuje 
  • Krk Javor/Ořech 
  • Hmatník Eben 
Vstupy a výstupy
  • MIDI Ne 
  • USB Ne 
Příslušenství
  • Kufr Ne 
  • Pouzdro Ano 
Země výroby
  • Země výroby Čína 
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
. Jackson Pro Plus Dinky Modern HT7 EB SBK
Vyprodáno
Cena nebyla stanovena
Podobné fráze
Kategorie
Značky