• .

  Před 1 dnem koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

 • .

  Před 11 dny koupil zákazník

 • .

  Před 13 dny koupil zákazník

 • .

  Zákazník také koupil

 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  ALLEN&HEATH Qu-32

ALLEN&HEATH Qu-32

Digitální mixážní pult | HN156359

Zboží je teď nedostupné

Vyberte si podobné zboží:

 • YAMAHA 01V96i

  YAMAHA 01V96i

 • SOUNDCRAFT Si Impact

  SOUNDCRAFT Si Impact

 • SOUNDCRAFT Si Expression 1

  SOUNDCRAFT Si Expression 1

Citlivý dotykový displej, 33 motorizovaných faderů a špičkové plně ovladatelné předzesilovače AnalogiQ. V návaznosti na technologie a výrobní postupy touringových systémů GLD a iLive, byl vyvinut digitální mixážní pult s výjimečně snadným ovládáním a nejvyšším výkonem ve své třídě. Plně ovladatelné předzesilovače AnalogiQ s detekcí zero-crossing, řízení Gainu v krocích po 1dB a 24-bitové profesionální A/D převodníky s nízkou latencí. Analogový signál si tak zachovává maximální zvukovou věrnost, až po samotné výstupy pultu. Konstrukce předzesilovačů AnalogiQ byla dlouho vylepšována tak, aby výsledný zvuk byl co nejpřirozenější, s minimem zkreslení a šumu, ale také hudebně příjemný, což některým digitálním pultům chybí. Výkonný processing a pokročilé funkce jsou skvělé, ale plně je lze využít pouze s okamžitým přístupem k ovládacím prvkům. Ve vývoji Qu-32 byly uplatněny dlouholeté zkušenosti s mixáží a vylepšováním přirozeného a ergonomického uspořádání ovládacího panelu pro optimalizaci pracovních postupů. Nejedná se o znovuvytvoření analogového rozhraní, cílem je aby všechny výhody digitální technologie míchání byly snadno přístupné všem, pohodlné a intuitivní jak pro pokročilé uživatele digitálních pultů tak pro starší „analogovou“ generaci i úplné začátečníky.
Dotykový displej 800 x 480 o 16 miliónech barev doplněný vyhrazeným otočným enkoderem tvoří srdce rozhraní pultu, uživatelsky přívětivé, se super rychlým a snadným přístupem ke všem nastavením. Vyhrazená tlačítka a záložky na displeji urychlují vyvolání VU metru, analyzéru RTA, efektových modulů, processingu kanálů, rozhraní USB, scén, Setup menu aj.

Tlačítková sekce kanálového processingu nabízí ovládací prvky v analogovém stylu (1 potenciometr ovládá 1 parametr např. ekvalizéru nebo dynamického processingu). Dotykový displej zobrazuje hodnoty parametrů a rovněž umožňuje jejich nastavení s intuitivním přístupem bez potřeby složité struktury menu. Processing mono i stereo vstupů zahrnuje ovládání Trim, Polarity, HPF, Gate, Insert, 4-pásmového PEQ, kompresoru a Delay. Mono mixy a hlavní LR mix mají ovládací prvky pro Insert, 1/3 oktávový GEQ, kompresor a Delay, stereo mixy pro Insert, 4-pásmový PEQ, kompresor, Delay a stereo-vyvážení.

Qu-32 je vybaven 32 motorizovanými fadery ALPS ve 2 vrstvách, plus 1 master kanál, který je přiřaditelný libovolnému zvolenému mixu, což umožňuje z kompaktního ovládacího panelu okamžitý přístup ke všem kanálům. V třetí, uživatelské vrstvě lze faderům pultu přiřadit libovolnou kombinaci vstupních kanálů, FX, masterů a MIDI kanálů. Lze tak sloučit fadery, použité pro konkrétní aplikaci do jedné vrstvy, nebo vyhradit uživatelskou vrstvu pro ovládání digitální audio pracovní stanice (DAW), aj.

Qu nabízí 4 interní stereo efektové (FX) jednotky a knihovnu mnoha typů efektů a presetů. Ty jsou shodné s FX processingem digitálního mixážního systému iLive, vlajkové lodi výrobce Allen&Heath a jsou založeny na emulacích populárních standardních efektů.

Profesionální digitální mixáž vyžaduje možnost uložení a vyvolání scén pouhým stisknutím tlačítka. Do Qu-32 je možno uložit až 100 scén. Vyvolání scény ovlivní všechny vstupní kanály, FX i mixy. Pult nabízí funkci zablokování libovolného vstupního i výstupního kanálu proti přepsání jeho parametrů při změně scény - například, pokud je nutno vyměnit mikrofon a tedy i změnit nastavení odpovídajícího kanálu, lze upravený kanál zablokovat proti automatickému návratu k původnímu nastavení při změně scény. Proti přepsání při změně scény lze rovněž zablokovat jeden nebo více typů parametrů pro všechny kanály – např. upravený GEQ pro právě zaplněný sál. Uživatelská nastavení pro každý EQ, kompresor, kanál nebo FX lze uložit do knihovny přednastavení - např. osvědčenou ekvalizaci pro často používaný mikrofon lze pak jednoduše aplikovat na více kanálů a Show. Knihovny, scény a kompletní konfigurace pultu (Show) lze uložit na USB a pohodlně mezi pulty Qu přenášet.

Pult umožňuje obousměrné posílání 32-kanálového digitálního audia mezi pultem a počítačem, s flexibilním propojováním: současně lze například nahrávat vstupní kanály a hlavní LR mix, nebo FX returny a plus zvolené mixy. Lze použít jak počítač s OS Mac, tak s OS Windows, pro který jsou dostupné ovladače. Pult je detekován libovolným zařízením DAW podporujícím Asio nebo Core Audio, včetně Logic, Cubase, Reaper, a Pro Tools. Pořízení vícestopé nahrávky nebylo nikdy tak snadné, můžete zapomenout na ovladače zvukových karet a složité nastavování software. Qu-32 má integrovaný vícestopý USB rekordér, který poskytuje 18 kanálů pro nahrávání 48kHz/24bit a přehrávání přímo do/z vašeho pevného disku USB. Pořízení stereo nebo vícestopé nahrávky živého koncertu nebylo nikdy tak snadné. Spolu se vstupními kanály lze nahrávat i Mixy a FX returny a zpět do pultu lze posílat vícestopé audio pro sluchovou kontrolu. Pro pohotovou nahrávku hlavního LR nebo jiného mixu je k dispozici nezávislé nastavení ovládacích prvků. Podkresovou hudbu lze poslat jako 2-stopý USB return do vstupního stereo kanálu ST3.

Pulty Qu jsou vybaveny 5 jádrovým procesorem ARM, který obsluhuje dotykový displej, streaming USB, multi-kanálové USB nahrávání / přehrávání, ethernet a automatizaci faderů a paralelně zvládá špičkový audio processing a veškeré ovládání pultu s bleskurychlou reakcí. Interní digitální signálový processing využívá novou generaci dvoujádrových DSP. Výkonostní rezerva procesoru je tak velká, že lze do budoucna počítat s libovolným upgrade a rozšiřováním funkcí pultu. DSP optimalizuje použitou bitovou hloubku zpracování pro konkrétní algoritmy (např. 48 bitů pro operace s EQ, nebo 56 bitů pro zachování veškerých zvukových nuancí při míchání sběrnic do finálního mixu).

Provedení pultu je velmi elegantní a zároveň vysoce odolné pro nejrozmanitější provozní podmínky. Elegantní tvar velmi pevné a tuhé kovové skříně umožňuje optimální odvádění provozního tepla, což eliminuje potřebu nepříjemně vrčících ventilátorů (nežádoucích nejen při studiové práci). Volný prostor pod pultem také shledáte neuvěřitelně užitečným jako novou odkládací plochu pro umístění poznámek a scénářů, USB disku a dalších drobnějších zařízení.

Pomocí aplikace Qu-Pad lze přes Wi-fi pult dálkově ovládat z iPadu. Aplikace Qu-Pad poskytuje okamžitý přístup ke všem parametrům a nastavením pro živou mixáž.

Pult má 10 programovatelných tlačítek, pro uživatelsky přiřaditelné funkce (skupinové mutování aj.) a 4 pod-skupiny. Matrix přidává další 2 stereo výstupy vybavené plným processingem pro účely rozhlasového vysílání, záznamu nebo odbočení hlavního výstupu pro přídavné reproboxy decentralizovaného ozvučování. Do matice lze poslat kteroukoli skupinu Group 1-4, libovolný mix (1-10) nebo hlavní LR mix.

Parametry

 • Počet mikrofonních vstupů: 32
 • Počet vstupů: 36
 • Počet AUX: 10
 • Počet podskupin: 8
 • Inzerty: 0
 • Direct out: 0
 • EQ mikrofonních kanálů: 4 pásma plně parametrická
 • Montáž 19": Ne
 • Multiefekt: Ano
 • Kompresor: Ano
 • FW: Ne
 • USB: Ano
 • LAN: Ano
 • WiFi: Ne
 • Počet kanálů: 32
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Nezapomeňte dokoupit příslušenství

 • SHURE BETA 58A

  Dynamický mikrofon

  4 090 Kč

 • BESPECO NCMB2000

  Mikrofonní kabel

  1 170 Kč

 • SHURE QLXD24E/ B58 H51

  Vokální bezdrátový set

  34 390 Kč

 • K&M 259/ 1

  Mikrofonní stojan

  1 290 Kč

Chytrá navigace

Čekejte prosím