Objednávky expedujeme obratem! Možnost vyzvednutí na prodejnách!.
Logo
Do 16 kanálů

Behringer X1222USB (rozbalené)

Rozbalené Analogový mixážní pult / HN291410
Poškozený nebo neoriginální obal, zboží samo je nové a nevybalené.

Mixážní pulty Behringer ze série Xenyx disponují mikrofonními předzesilovači XENYX s dynamickým rozsahem 130 dB a velkým frekvenčním rozpětím. Ve své cenové kategorii překvapí transparentním zvukem srovnatelným s mnohem dražšími předzesilovači. Signál mikrofonních kanálů lze dobarvit třípásmovými korekcemi s charakterem britských mixážních konzolí 60. a 70. let minulého století. Mixpulty se vyrábí ve variantách s USB, kompresory, efektovou jednotkou nebo čistě analogové.

Xenyx X1222USB je mixážní pult, který nabízí 16 vstupů, 2/2 bus sběrnice, zabudovaný kompresor, multiefekt a USB rozhraní pro zaznamenání mixu přímo do počítače.

Pro vstup signálu je k dispozici 6 mikrofonních/linkových vstupů (dva z nich jsou stereo) a dva stereo kanály. Všechny kanály mají třípásmové korekce, 2x send pro obohacení zvuku o externí efekty nebo potřeby monitoringu, ovladač panoramy, gainu a mute tlačítko.

Celkový zvuk lze dobarvit sedmipásmovým grafickým ekvalizérem, nechybí ani systém pro detekci problematických frekvencí zpětné vazby FBQ nebo XPQ 3D surround efekt.

Zabudovaná efektová jednotka nabízí 16 presetů s možností editace a ukládání vlastních presetů. Mezi efekty najdete například reverb, delay, pitch shift nebo chorus.

Pomocí vestavěné USB zvukové karty snadno zaznamenáte celé vystoupení přímo do počítače.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat mixážní pult.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Informace o výrobci Bezpečnostní upozornění
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty








Doporučené příslušenství
























Další kategorie příslušenství
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky