14" x 5,5"

BLACK PANTHER 14" x 5,5" Venom

Snare bubínek / HN216394
Firma Mapex vyvinula novou řadu profesionálních snare bubínků Black Panther inspirovanou sérií Design Lab. Stejně jako šelmy mají tyto bubínky velmi dravý a pohotový attack, disponují širokým dynamickým rozsahem a rozhodně se neztratí v jakémkoli hudebním stylu, ať už hrajete reggae, jazz, rock, nebo metal. Řada Black Panther obsahuje široký výběr bubínků různých velikostí a barevných provedení.

Inovativní technologie pro lepší pocit ze hry
Funkce Soniclear Bearing Edge umožňuje lepší kontakt ráfku Sonic Saver s korpusem bubínku. Výsledkem je silnější a hlubší základní rozteč či snadné a konzistentní ladění s optimalizovaným rozsahem. Funkce Air Flow Venting neboli odvětrávání potom přinese lepší pocit ze hry a postará se o dynamičtější rezonanci korpusů.

Black Panther Venom 14“ x 5,5“
Venom 14x5,5“ disponuje velmi světlým a rozzářeným zvukem, který dodá vaší hře autentičnost, charakteristiku a skvělou dynamiku. Povrch javorového korpus o síle 6,85 mm je pokryt arktickou bílou, chromovaný hardware potom přinese bubínku ještě větší dominantnost. Továrně je použita blána REMO USA Ambassador s Coated povrchovou úpravou pro teplý tón a silnější zvuk. Bubínek obsahuje tři Air Vent odvětrávací otvory.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat snare bubínek.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
9 010 Kč Sleva platí do 31.05.2024
8 110 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Vlastnosti
  • Průměr 14 "
  • Výška korpusu 5,5 "
  • Barva výrobce Arctic White
  • Barva .Bílá
Materiál
  • Materiál Javor
Země výroby
  • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru