Logo
Ostatní

Ibanez TCY10E-AVS

Elektroakustická kytara / HN170987
Tato kytara reprezentuje jednu ze specifických podob akustických kytar Ibanez. Talman disponuje přednostmi elektroakustického nástroje a zároveň se snaží přiblížit pohodlnosti hraní na nástroj elektrický, proto je například vybavena dvojitým výřezem. Jde o nástroj s univerzálním použitím, jenž Vás za žádné situace nezklame.

Přední smrkovou desku těla zdobí bílý lem, luby a zadní deska jsou vyrobeny z mahagonového dřeva. Mahagonový krk osazený palisandrovým hmatníkem s 20 pražci je uchycený k tělu až od 16. pražce. To umožňuje pohodlnější hru ve vyšších polohách než u běžných akustických kytar. Sedlový a nultý pražec jsou vyrobeny z imitace kosti Ivorex. Tento materiál je pevnější a odolnější než kost a zaručuje perfektní přenos všech frekvencí. Křišťálové výšky a pevné basy s lehkým úbytkem středů tvoří optimální podmínky pro zesílení v aparátu.

O amplifikaci se stará piezo snímač spolu s preampem Ibanez AEQ-2T, kterým lze ovládat hlasitost a 2-pásmovou ekvalizaci, navíc obsahuje vestavenou ladičku.

Ibanez Talman TCY10E je nástroj pro každého, kdo požaduje skvělý tón, variabilitu a samozřejmě perfektní zpracování za velmi příznivou cenu. Vyzkoušejte si ji a uvidíte, že už ji nebudete chtít pustit z rukou.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat akustickou kytaru.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Podobné produkty
Doporučené příslušenství
4,7
8x 1x 1x 0x 0x
Pravidla hodnocení a recenzí
Filtrovat
Recenze (8)
12.01.2024
. Jiřina
Ověřený nákup

Krásná kytara, pěkné tóny..

synům vyhovuje

0 0
11.03.2021
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz
  • Až překvapivě dobrý zvuk, ale klasickou akustiku to samozřejmě nenahradí. Vzhled i zpracování velmi dobré.
  • Nevím o žádné.
0 0
10.10.2018
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

Pokud chcete často cvičit, třeba i na cestách, je to paráda. Vypadá festovně, praštit s ní do dveří, dveře povolí, ale kytara od čínského Ibanez vydrží! :-)

  • Malý a lehký nástroj pro nácvik prstokladů
  • Ozvučnice dovoluje dostatečnou hlasitost pro cvičení
  • dá se připojit přes aparaturu
  • Akustickou kytaru nenahradí, nehodí se pro interpretaci ničeho
0 0
19.08.2018
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz
  • dobrý nástroj za nízkou cenu
0 0
11.08.2018
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

Pěkný zvuk a provedení

0 0
02.02.2018
. Tomáš
Ověřený nákup

..krásná, dobrý zvuk..příjemná do ruky..

0 0
19.03.2016
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

Velice kvalitní provedení, hezký zvuk

  • Kvalita
0 0
05.06.2015
. Anonymní zákazník
Ověřená recenze z heureka.cz

Us se nemuzu dockat az tu kytaru poradne zmacknu!

  • Na obrazku vypada dobre, z popisu soudim, ze bude dobre ovality. Ovsem, jeste product neprisel, take se k nemu nemohu vice vyjadrit.
0 6
Máte dotaz k danému produktu?
Zeptejte se v poradně a jeden z našich odborníků vám brzo odpoví.
Podobné fráze
Kategorie
Značky