49 kláves

KORG Keystage 49

USB/MIDI keyboard / HN267676
Korg Keystage představuje dokonalé řešení řídící MIDI klaviatury pro producenty a pódiové umělce. Jako první klaviatura, která přijala MIDI 2.0 Property Exchange vám Keystage nabízí bezkonkurenční integraci a ovládání na dosah ruky a posouvá vaše zážitky z hudební tvorby na zcela novou úroveň.

Díky novému designu kláves s vynikající dotykovou odezvou, Polyphonic / Channel aftertouch a kompatibilitě s MPE (MIDI Polyphonic Expression) nabízí Keystage praktické ovládání a okamžitou vizuální zpětnou vazbu prostřednictvím OLED obrazovek s dedikovanými parametry. Kontroler vybaven výkonným arpeggiátorem, řadou akordových režimů, integrovaným audio rozhraním a oficiální integrací s Ableton Live.

Ať již produkujete ve studiu, nebo vystupujete živě, Keystage nabízí bezkonkurenční integrovaný a nerušený zážitek, díky kterému bude vaše hudební kreativita nerušeně proudit.
Inspirace nikdy neuteče
Rozlučte se s časově náročným mapováním MIDI, dohady a uniklou inspirací. Když vás přepadne múza, potřebujete své hudební nápady zachytit rychle a přesně - Keystage vám to umožní. Keystage stojí v čele klávesových inovací a jako první skutečně využívá potenciálu MIDI 2.0. Stačí klávesy připojit ke kompatibilnímu softwaru a Keystage automaticky přiřadí parametry a dokonce zobrazí jejich názvy na křišťálově čistých OLED obrazovkách. Každá obrazovka je spojena s vyhrazeným knoflíkem pro nastavení v reálném čase, což znamená, že vždy vidíte přiřazené parametry a jejich přesné hodnoty, což vám umožňuje činit informovaná rozhodnutí a jednat podle svých hudebních instinktů, aniž byste přerušili svůj tvůrčí postup. Zažijte kouzlo okamžitého připojení plug-and-play s nástrojem Keystage. Je kompatibilní s většinou DAW a poskytuje bezkonkurenční oficiální integraci s Ableton Live a Korg Gadget.

Vyjádřete své hudební já
Keystage umožňuje hudebníkům dosáhnout nových výšin hudebního vyjádření. Nově vyvinutá polovyvážená klaviatura s vynikajícím pocitem a odezvou poskytuje pohlcující zážitek ze hry. Keystage přesahuje rámec základních funkcí klaviatury díky podpoře channel i polyphonic aftertouch a MPE (MIDI Polyphonic Expression). Tato všestrannost vám umožňuje manipulovat s širokou škálou zdrojů a přenášet jemné nuance, které vaší hudbě a živým vystoupením dodají další vrstvu bohatosti. Arpeggiator Keystage je mimořádně výkonný a nabízí funkce, které dalece přesahují možnosti všech ostatních MIDI keyboardů na trhu. Obrovský výběr patternů je doplněn bezkonkurenčními možnostmi přizpůsobení, včetně aftertouch-trigged ratchets, randomizace, gatingu a dalších. Akordový režim Keystage navíc těží ze sady připravených inspirativních 32 akordových sad. Ty lze používat po vybalení z krabice nebo si je plně přizpůsobit a uložit do některého z dalších 32 slotů pro uživatelské sady. Protože každá sada může mít ke každé chromatické notě oktávy přiřazen jeden akord, můžete si být jisti, že vám akordy nedojdou! Akordy lze dokonce přehrávat různými způsoby, včetně režimu vybrnkávání pro realistickou hru podobnou hře na kytaru.

Oficiální integrace Ableton Live
Keystage nabízí oficiální integraci s Ableton Live, jedním z nejoblíbenějších DAW na trhu a umožňuje vám ovládat nejen transportní funkce tohoto DAW. Live, jako volba pro hudebníky hrající naživo, nabízí inovativní duální zobrazení Session / Arrangement, plynulé spouštění klipů, smyčkování a výkonné produkční nástroje, které vyhovují bezpočtu hudebních stylů. Ovládání zařízení umožňuje Keystage detekovat nástroje, které jsou v Live aktuálně aktivní, a poté automaticky mapuje prvních 8 parametrů! Při přepínání zařízení se Keystage dynamicky překonfiguruje v reálném čase, což zajišťuje nepřerušovaný a plynulý zážitek, který vás udrží ve vašem workflow.Ableton Live i Keystage jsou kompatibilní s MPE, což umožňuje větší flexibilitu a kreativní možnosti ve vaší hudbě. Výkonný syntezátor Drift v Live (dostupný ve verzi 11.3) využívá MPE a nabízí ještě více expresivních možností. Keystage je navíc dodáván s Ableton Live 11 Lite, verzí vhodnou pro začátečníky, která poskytuje mnoho základních funkcí, které vám pomohou nastartovat vaši cestu v oblasti hudební tvorby.

Vydejte se na cesty
Keystage není jen neuvěřitelně výkonný MIDI kontrolér nabitý funkcemi, je to dokonalý master keyboard, po kterém jste vždy toužili pro ovládání své živé sestavy. Je vybaven přímým stereofonním výstupem, stačí Keystage připojit k počítači, tabletu nebo smarphonu a přímo se propojit se zvukovým systémem bez potřeby dalšího vybavení, které zabírá cenné místo. Jeho štíhlá a přenosná konstrukce umožňuje snadný transport, zatímco robustní provedení posiluje odolnost při dlouhých koncertech a cestování.

Integrované zvukové rozhraní pro vaše přenosná zařízení
Díky vstupu USB Keystage nejen přenáší MIDI data do vašeho tabletu nebo chytrého telefonu, ale také přijímá zvuk z vašich oblíbených hudebních aplikací prostřednictvím interního zvukového rozhraní a posílá jej do vašich reproduktorů přes přímý stereofonní výstup.

Software výbava
Keystage přichází obří knihovnou skvělého SW v podobě KORG Gadget 2 Le, Korg M1 Le, Korg Collection, Ableton Live 11 Lite, iZotope RX Elements a Ozone Elements, Skoove, Melodics, Lounge Lizard Session, Ultra Analog Session a Strum Session od AAS a UVI Digital Synsations Vol. 1
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat MIDI klávesy.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
13 590 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
 • Integrovaná zvuková karta Ano
Vlastnosti
 • Počet kláves 49
 • Velikost kláves Standardní
 • Typ klaviatury Polovyvážená s aftertouch
 • Povrch klaviatury Hladký
Vstupy a výstupy
 • Vstupy 2 x Jack 6,3 mm (Expression + Damper), MIDI 5-pin DIN
 • Výstupy 2 x Jack 6,3 mm TS, Jack 6,3 mm TRS (Phones), USB, MIDI 5-pin DIN
 • MIDI Ano
 • USB Midi Ano
 • USB to Host Ano
 • Sluchátkový výstup Ano
 • Vstup pro footswitch Ano
 • Vstup pro mikrofon Ne
Rozměry a hmotnost
 • Rozměry 814 × 234 × 82 mm
 • Hmotnost 4,2 kg
Příslušenství
 • Software KORG Gadget 2 Le, Korg M1 Le, Korg Collection, Ableton Live 11 Lite, iZotope RX Elements, Ozone Elements, Skoove, Melodics, Lounge Lizard Session, Ultra Analog Session, Strum Session, UVI Digital Synsations Vol. 1
 • Adaptér součástí Ne
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru