Laney BCC IRT30-112
Kytarové lampové kombo /
Celolampové kytarové kombo BCC-IRT30-112 je flexibilní 30W kombo se třemi kanály a moderními funkcemi, o jehož silný lampový zvuk se stará jediný dvanáctipalcový reproduktor a celkem šest elektronek (4x ECC83 v preampu a 2x 6L6 v koncovém zesilovači). Pokud hledáte univerzální kytarový aparát, který zvládne vyprodukovat věrný čistý tón i agresivní lampové zkreslení, tento model pro vás bude tím pravým. Jedná se o produkt ze série Black Country Customs Ironheart, která nabízí ručně vyráběné kousky, sestavené v britské dílně společnosti Laney z těch nejkvalitnějších materiálů.
Díky výstupu pro reprobox můžete kombo propojit s dodatečnou reprobednou o impedanci 8–16 ohmů. DI výstup s integrovanou simulací reproboxu vám pak umožní připojit zařízení přímo do mixpultu nebo zvukové karty, aniž byste museli aparát složitě zvučit mikrofonem. Simulaci reproboxu lze také vypnout, abyste si mohli zvolit vlastní IR ve vašem DAW a nahrávat tak se svou oblíbenou speaker simulací. Na zadním panelu dále najdete Aux in pro pouštění doprovodných tracků a efektovou smyčku pro integraci vašich oblíbených pedálových efektů. Je zde také 5pinový vstup pro externí footswitch (součástí balení) a standardní vstup pro napájecí kabel (rovněž součástí balení). BCC-IRT30-112 je zkrátka ideální volbou pro každého, kdo hledá univerzální lampovou mašinu s autentickým čistým zvukem, prvotřídním high-gainovým tónem a obrovskými možnostmi zvukových úprav.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarové kombo.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky až na 48 měsíců
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Reverb Ano
Vlastnosti
  • Výkon 30 W
  • Repro 1x 12 "
  • Počet kanálů
  • Typ reproduktoru HH Acoustics 12” H1280
  • Typ elektronek v předzesilovači 4x ECC83
  • Typ elektronek v koncovém zesilovači 2x 6L6
Vstupy a výstupy
  • Počet vstupů
  • Výstup pro externí reprobox Ano
  • Efektová smyčka Ano
  • Sluchátkový výstup Ne
  • MIDI Ne
  • USB Ne
  • Vstup pro footswitch Ano
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 475 x 580 x 290 mm