Laney LFSUPER60-112 (rozbalené)
Rozbalené Kytarové tranzistorové kombo /
Model LIONHEART-FOUNDRY LFSUPER60-112 je kompaktní dvoukanálové kytarové kombo s výkonem 60 W, které je osazené prvotřídním 12” reproduktorem HH H1260. Dva kanály komba v tradičním rozdělení Clean a Lead doplňuje samostatná přepínatelná sekce Boost, která dodá čistému kanálu lehký bluesový overdrive a zkreslený kanál promění v agresivní distortion.
Zadní panel nabízí konektory Send a Return pro integraci efektové smyčky, stereo Aux In pro přehrávání externích zvukových zdrojů a sluchátkový výstup. K dispozici je také atenuátor výkonu, který vám umožní snížit výkon komba z 60 na 1 W a využít tak jeho plný zvukový potenciál i při pokojové hlasitosti. Dva pedálové vstupy vám umožní připojit externí footswitche a ovládat jimi reverb, boost nebo přepínat mezi kanály. Kombo je kompatibilní s footswitchi FS1 a FS2 (nejsou součástí balení).
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat kytarové kombo.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Skladem
Cena včetně DPH
Výhodně na splátky až na 48 měsíců
Doprava ZDARMA
Funkce
  • Reverb Ano
  • Efektový procesor Ano
  • Provoz na baterie Ne
Vlastnosti
  • Výkon 60 W
  • Repro 1x 12 "
  • Počet kanálů
  • Typ reproduktoru HH H1260
  • Typ efektů Reverb, Chorus, Tremolo
Vstupy a výstupy
  • Počet vstupů
  • Výstup pro externí reprobox Ne
  • Efektová smyčka Ano
  • Sluchátkový výstup Ano
  • MP3/linkový vstup Ano
  • MIDI Ne
  • USB Ne
  • Vstup pro footswitch Ano
Rozměry a hmotnost
  • Rozměry 448 x 485 x 260 mm