61 kláves

NOVATION FLkey 61

USB/MIDI keyboard / HN255368
Novation každou chvíli dokazuje, že ve vývoji MIDI kontrolérů a syntezátorů patří mezi světovou špičku. Nyní jistě potěší všechny hudební producenty a studiové zvukaře, kteří komponují a nahrávají v softwaru FL Studio. MIDI klávesy řady FLkey jsou jako první na světě vytvořené speciálně pro tento intuitivní a stále populárnější DAW software. Vychází ze základů populárních MIDI kláves Novation Launchkey a je k dostání ve 25, 37, 49 a 61 klávesové verzi.

Launchkey si získaly srdce zákazníků především svými kompaktními rozměry, nízkou hmotností, jednoduchým designem a intuitivním ovládáním, stejně tomu je i u FLkey. Klávesy si tak můžete vzít kamkoli s sebou a tvořit či nahrávat hudbu přímo na vašich dlouhých cestách nebo při odpočinku v přírodě. První generace se dočkala funkcí v podobě Arpeggiatoru, spouštění akordů jednou notou Fixed Chord Modes, nových ovládacích prvků pro transport či míchání, a v neposlední řadě dotykových faderů Pitch a Modulation. Zadní panel potom nabízí MIDI výstup v podobě DIN-5pin pro další syntezátory, drum machine, nebo MIDI zařízení a výstup pro Sustain pedál pro ještě autentičtější pocit ze hry.

Klávesy jsou plně kompatibilní se softwarem FL Studio, který získáte na 6 měsíců úplně zdarma. FLkey fungují navíc zcela Plug&Play, stačí je tedy pouze připojit pomocí USB kabelu k vašemu zařízení a můžete začít tvořit vaše nové nahrávky. Software ovládáte prostřednictvím osmi otočných potenciometrů a dalších ovladačů, které vám umožní orientaci v programu bez jediného pohybu myší. S FL Studio je barevně sladěných i 16 dotykových padů, které jsou velmi citlivé a pro lepší přehlednost i podsvíceny RGB diodami, což vám zajistí dobrou viditelnost zejména při nočních live performance a studiových session. Součástí balení je šestiměsíční TRIAL verze FL Studio a USB kabel pro připojení k vašemu zařízení.

Buď kreativní
Vytvořte nové melodie, rytmy, zvuky, lítejte prsty po klávesách a nenech se ničím a nikým rušit. FLkey disponují výkonným arpeggiatorem, módem Fixed Chord, který vám zachytí harmonickou část nápadu a vy potom následně budete skládat hlavní melodii. Zatěžkané dynamické beaty nyní vytvoříte pomocí šestnácti super citlivých padů.

Váš song, vaše cesta
Odpoutejte se od obrazovky počítače a soustřeďte se pouze na vaši hru a skládání. Intuitivní ovládání kláves vás odpoutá od počítačové myši, monitory i klávesnice vašeho laptopu. Celý software zvládnete ovládat pomocí ovládacího panelu FLkey, takže se klávesy chovají téměř jako analogový syntezátor, což vnáší do světa MIDI zařízení zcela nový směr.

Je to nástroj, chce abyste na něj hráli
MIDI nástroje už nejsou pouze prostředníky mezi vámi a počítačem, v průběhu desetiletí vývoje se přetvořily v regulérní a respektovaný hudební nástroj, který kromě studiové produkce zvládá i živé hraní. FLkey v sobě ukrývá i přes svůj malý rozměr nespočet funkcí, možností a při kombinaci se softwarem i nespočet zvuků, které skvěle obohatí vaše songy a beaty.
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat MIDI klávesy.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Další varianty produktu
Skladem
6 790 Kč Sleva platí do 31.05.2024
5 980 Kč
Cena včetně DPH
Doprava ZDARMA
Funkce
 • Provoz na baterie Ne
Vlastnosti
 • Počet kláves 61
 • Velikost kláves Standardní
 • Klaviatura N/A
 • Typ klaviatury Dynamická
 • Povrch klaviatury Hladký
 • Barva .Černá
Vstupy a výstupy
 • Vstupy N/A
 • Výstupy MIDI Out, Sustain
 • USB Midi Ano
Příslušenství
 • Software FL Studio Producer Edition, XLN Audio Addictive Keys, AAS Session Bundle, Spitfire Audio LABS Expressive Strings, Klevgrabd R0Verb, Klevgrand DAW Cassette
 • Obsah balení USB kabel
 • Adaptér součástí Ne
Země výroby
 • Země výroby Čína
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky