Hlavní stránka

Týden se značkou Taylor


Taylor slaví půl století na scéně! A že toho během 50 let stihl: revoluční žebrování do tvaru V, plně šroubovaný krk, nové tvary těl, používání inovativních materiálů a mnoho dalších vychytávek, které americkému kytarovému výrobci dopomohly k celosvětovému úspěchu u muzikantů všech úrovní i preferencí. Ať už nástroj(e) značky Taylor vlastníte nebo (ještě) ne, pojďte se během dalšího speciálního týdne v Kytary.cz nechat okouzlit jejich jedinečným charakterem a poznejte, co je na kytarách Taylor tak úžasného 😉.


Oslava na prodejnách

Hlavní program celého týdne se uskuteční nejprve 15. 5. v Brně a poté 16. 5. v Praze. Můžete se těšit na tyto vzrušující programové body:

► Výstava výročních modelů kytar

Tady můžeme směle říci: Uvidíte něco, co jste ještě neviděli! A také jen tak zase neuvidíte ;-). Taylor představil ke svému 50. jubileu speciální modely kytar, které jsou oslavou a ukázkou toho absolutně nejlepšího, co tato značka vyvinula a inovovala, včetně nástrojů z prestižní řady Builder's Edition. Na všechny vystavené nástroje si zákazníci budou moci zahrát a pokud dojde k onomu pověstnému zásahu šípem Amora 🏹, tak si vyvolenou kytarovou limitku lze i zakoupit.

► Výměna strun zdarma

Slavit se dá všelijak – třeba přestruněním, aby to pořádně hrálo! Proto se Taylor spojil se strunovým velikánem D'Addario a každému zákazníkovi, který dorazí na prodejnu se svou kytarou Taylor, natáhnou odborníci z D'Addario na nástroj struny D'Addario XSAPB.
Výměna strun probíhá na počkání. Každý zákazník si může k přestrunění přinést pouze jednu kytaru Taylor. Nabídka dále neplatí pro dvanáctistrunné kytary a nástroje s nylonovými strunami. Předávka není možná.

► Soutěž o kytary Taylor a další ceny

Chcete vyhrát jednu z neoblíbenějších kytar Taylor, Taylor GS Mini-e VSB v stylovém provedení k 50. výročí? Možnost získat tuto žíhanou krásku za 24 990 Kč budou mít rovnou dva soutěžící. Nebo je snad libo kytarovou kosmetiku Taylor či struny D'Addario XS? Cesta k těmto úžasným cenám je jednodušší, než si myslíte! Stačí přijít v uvedené termíny na pražskou či brněnskou prodejnu, načíst QR kód se soutěžním formulářem (bude dostupný pouze na dané prodejně), vyplnit formulář zodpovězením jednoduché soutěžní otázky a zadat kontaktní údaje. A pak už jen zbývá počkat na případnou výhru.
Zákazníkům, kteří nebudou mít možnost načíst QR kód, bude na prodejnách k dispozici tablet, aby se také mohli soutěže zúčastnit. Vyhlášení proběhne na facebookové stránce Kytary.cz a ceny si výherci vyzvednou na prodejně v Praze či Brně.
O výherní kytaře tady

► Poraďte se s profíkem

Na obou prodejnách bude k dispozici Simon Tächl, specialista z Taylor Guitars. Bude připraven zodpovídat jakékoli dotazy ohledně Tayloru a rád vám poradí s čímkoli, co se týče výběru kytar nebo péče o ně. A navíc s sebou přinese i drobné taylorovské dárečky 🎁.


Zvýhodněné sestavyPo celou dobu speciálního týdne můžete v rámci zvýhodněných sestav dělat své kytaře radost kytarovou kosmetikou či trsátky od Taylor a strunami D'Addario XS! Od 13. do 18. května máte možnost tyto propriety pořídit za snížené ceny.

S kosmetikými přípravky Taylor poskytnete svému nástroji dokonalou péči a se sadou luxusních trsátek se přiblížíte zase o něco blíže k dokonalému prožitku ze hry. Řada strun D'Addario XS pak představuje technologický průlom na poli potahovaných strun a patří mezi absolutní strunovou špičku, především díky extrémní životnosti a bohatému zvuku.

Výhodná sestava 1

Výhodná sestava 2

Výhodná sestava 3

Podobné fráze
Kategorie
Značky
Nahoru