Do 10 kanálů

YAMAHA MW8CX

(1) Analogový mixážní pult / HN096138
Pokud máte stolní počítač nebo notebook s Windows™ nebo Macintosh™ a chcete s ním tvořit hudbu, máme pro vás kompletní sestavu. Nová série mixů MW USB Mixing Studio obsahuje vše, co potřebujete k tomu, aby byl váš počítačový systém kompletním, plnohodnotným a vysoce výkonným domácím nahrávacím studiem. Nová MW série používá pro komunikaci s počítačem jediný USB kabel a pro obousměrný přenos zvukových dat. K dispozici máte všechny signály na vstupu a funkce mixu v kompaktní velikosti. Součástí je také hudební produkční software Cubase AI, což vám umožní zaznamenat vaše hudební výkony, ozdobit je a rozšířit paletou plug-in syntezátorů a efektů. A nakonec smíchat do sterea. Jinými slovy, MW nabízí všechny prvky záznamového systému. Jediné zařízení, které lze neuvěřitelně snadno zapojit, nastavit a provozovat.

Jednoduché USB propojení, instantní studio

S novými studiovými USB mixy Yamaha MW10C a MW8CX je tvorba skvělé hudby mnohem snadnější, než kdykoli předtím. Díky kombinaci s výkonným audio/MIDI sekvenčním softwarem Cubase AI4 nabízí nová MW série komplexní možnosti mixu a nahrávání pro samostatné hudebníky nebo producenty a aranžéry na cestách. Připojte mix MW série k USB portu na vašem notebooku nebo osobním počítači a ihned máte k dispozici vysoce kvalitní studio pro audio nahrávání. MW série přináší skutečné “plug-and-play“ USB audio vstupní/výstupní rozhraní – bez nutnosti instalace speciálních softwarových ovladačů – a umožní vám snadné nahrávání mono vstupů nebo dvoustopých stereo mixů z více zdrojů do vašeho počítače.

Flexibilní 8-kanálová a 10-kanálová konfigurace

MW8CX vám dává celkem osm vstupů, včetně čtyřech mikrofonních předzesilovačů s ultra-nízkým šumem. MW10C přidává stereo kanál pro celkový počet 10 vstupů. Tyto vysoce kvalitní symetrické mikrofonní vstupy mají také phantomový přepínač, což umožňuje využít skvěle znějící kondenzátorové mikrofony profesionální kvality.

Jednoduchá komprese pomocí 1 ovladače

Komprese – zkrocení divokých, různých úrovní zpěvu, baskytary a kytary – má zásadní vliv na výslednou nahrávku a mix. Jedná se také o jedno z nejsložitějších zařízení. Nikoliv však v nové MW sérii. Inovativní analogový kompresor s jedním ovladačem (na mono vstupních kanálech) umožňuje nastavovat pouze množství komprese, kterou pro záznam potřebujete. Aniž by bylo nutné nastavovat další parametry, jako jsou práh, poměr komprese a nebo zesílení. Jeden ovladač to za vás udělá všechno – okamžitě vám nabídne velký a přesný zvuk.

Monitor mix

Tato praktická funkce vám nabízí jednoduchou kontrolu nad vyvážením mezi aktuálně nahrávanými signály a dříve nahranými, nyní přehrávanými signály, které zároveň posloucháte. To je užitečné zejména při záznamu několika zdrojů současně. Pro nastavení vyvážení mezi zaznamenávaným a přehrávaným signálem, lze pro účely odposlechu, použít jediný ovladač. Samozřejmě, že to neovlivní zaznamenávanou úroveň. Prostě vám umožní poslouchat to, co chcete slyšet.

Snadno přístupný ovládací panel a vysoce kvalitní součástky

Vstupní a výstupní konektory, umístěné na horní desce, umožňují snadné a rychlé zapojení nebo přepojení kabelů systému. Mikrofonní vstupy obou modelů jsou vybaveny vysoce kvalitními symetrickými Neutrik™ XLR konektory. Dostatečně dlouhé fadery s nízkým odporem nabízejí přesnou a bezprostřední kontrolu nad úrovní signálu. Mix má také jasný a velký 12-segmentový LED měřák pro vizuální indikaci signálu.

Přepínače On na jednotlivých kanálech

Jednoúčelové přepínače On na každém kanálu umožňují zapnout nebo vypnout (Mute) jednotlivé vstupní kanály, podle potřeby. Diody na vypínačích vám zároveň nabízejí neustálou vizuální kontrolu nad tím, které kanály jsou zapnuté.

Vestavěné SPX efekty

Pro ty, kteří upřednostňují pohodlí zpracování signálu přímo na mixu, obsahuje MW8CX a MW12CX univerzální digitální multi-efektovou jednotku, která nabízí širokou škálu programů Reverb, Delay, Modulation a Distortion, kterou můžete použít pro rozšíření vašeho zvuku a nebo jej kompletně změnit – bez potřeby externího zařízení. Každý ze 16 programů má řadu parametrů, které lze upravovat, stejně jako lze efekty zapínat a vypínat nebo nastavovat úroveň efektu v signálu. Pokud potřebujete mít obě ruce volné a hrát na nástroj nebo provádět další operace, můžete k efektové jednotce mixu připojit nožní přepínač (není součástí balení) a jím pohodlně efekty zapínat nebo vypínat.

Size/Weight

Dimensions Width 256.6mm (10-1/4")

Height 62.2mm (2-1/2")

Depth 302.5mm (12")

Weight Weight 1.7kg (3.7 lbs.)

Control Interface

Other Controllers Dial No

General Specifications

CH EQ High = 10 kHz shelving (CH 1-2, CH 3/4-5/6)Mid = 2.5 kHz peaking (CH 1-2, CH 3/4-5/6)Low = 100 Hz shelving (CH 1-2, CH 3/4-5/6)High = 100 Hz shelving (CH 1-2, CH 3/4-5/6)Low = 100 Hz shelving (CH 7/8, CH 9/10**)+15,-15dB maximum. Turn over/roll-off frequency of shelving:3dB blow maximum variable level.

High Pass Filter CH 1-2 and CH 3/4-5/6, 80Hz, 12dB/oct

Sampling Frequency Rate 44.1, 48 kHz, Depend on the application of PC

Frequency Response ST OUT, REC OUT, AUX (EFFECT*) SEND, MONITOR OUT = -3.0, 0, 1.0 dB, GAIN : min (CH 1-2, CH 3/4-5/6), 20Hz-20kHz, refer to the nominal output level @1kHz

Total Harmonic Distortion ST OUT = Less Than 0.1 %, +14dBu, 20Hz-20kHz, Input Gain Control at minimum

Cross Talk -70 dB, STEREO L/R, CH 1-2, PAN panned Hard left or right.

Storage and Connectivity

Storage Floppy Disk Drive No

Internal Memory No

Hard Disk Drive No

External Drives No

Optional Memory No

SmartMedia Slot No

Connectivity DC IN DC IN

Headphones PHONES (Stereo phone type)

Foot Switch FOOT SW

Microphone CH INPUT MIC 1,2 (XLR-3-31 type), ST CH MIC INPUT 3-4,5-6 (XLR-3-31 type)

AUX IN CH INSERT IN (TRS phone type), RETURN L,R (Phone type)

AUX OUT EFFECT SEND (TRS phone type)

LINE OUT REC OUT (RCA pin type), STEREO OUT L,R (TRS phone type)

MONITOR OUT MONITOR OUT L,R (TRS phone type)

OPTICAL OUT No

TO HOST No

USB TO DEVICE No

USB TO HOST Yes

Others CH INPUT LINE 1,2 (TRS phone type), ST CH LINE INPUT 3/4,5/6 (Phone type), ST CH INPUT 7/8 (Phone type/RCA pin type), 2TR IN (RCA pin type)

Power Supply

Power Consumption 21W

Phantom Power DC+48 V

System Requirements

Windows CPU Windows Vista = 1 GHz or better Intel Core / Pentium / Celeron processor, Windows XP = 750 MHz or better Intel Core / Pentium / Celeron processor

Support OS Windows Vista / Windows XP Professional / XP Home Edition

Memory Windows Vista = 1 GHz or better Intel Core / Pentium / Celeron processor, Windows XP = More than 128 MB

Macintosh PC Windows-based computer with built-in USB interface

CPU Macintosh G3 processor 300 MHz or better

Support OS Mac OS X 10.3.3 or higher

Memory More than 128 MB

Bundled Software

FD No

Accessories

Included Accessories Power Adaptor Power adaptor

Cable USB cable

Others DVD-ROM (CUBASE AI), Owner's Manual set
Nejste si jistí, jak správně vybrat? Zkuste našeho rádce Jak vybrat mixážní pult.
Ohodnoťte popis tohoto produktu
Tento produkt již není v prodeji.
Tento produkt neobsahuje žádné parametry.
Mám připomínku k popisu/parametrům produktu
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Chvilku strpení, načítame pro vás data...
Podobné fráze
Kategorie
Značky